Bir Kapatıcıdan Çok Daha Fazlası

Hafif formül 24 saat yoğun kapatıcılıkla buluştu! L’Oréal Paris Infaillible Kapatıcı, tüm yüze uygulanabilir, ince yapılı formülü ile gün boyu kalıcı ve kusursuz kapatıcılık sunuyor…

 kapatici

Birbirinden çarpıcı ve özel ürünleri ile makyaj trendlerine yön vermeye devam eden L’Oréal Paris’in  9 farklı renk, ciltle bütünleşerek bir kapatıcıdan çok daha fazlasını sunan yeni ürünü Infaillible Kapatıcı, uzun süre kalıcı makyajın sırrını veriyor. Bu kapatıcıyı diğerlerinden ayıran en büyük özelliği ise sadece göz altlarına değil tüm yüze uygulanabilir olması!

lorealL’Oréal Paris Infaillible, daha büyük sünger yapısı ve kolay uygulanabilir fırçasıyla tek dokunuşta daha yoğun kapatıcılık ve etki sunarken daha büyük şişesiyle tek üründe ekstra kapatıcılık sağlıyor. Infaillable kapatıcı, ince ama yoğun kapatıcı formülüyle ise ciltle bütünleşerek gün boyu kusursuz bir görünüm ve kalıcılık vadediyor.

Tek hamlede yoğun kapatıcılık, cildi yağlandırmayan ve kurutmayan formülüyle doğal bir bitiş ve ultra konfor sunan Infaillible Kapatıcı ile kadınlar, kusursuz bir görünüme 24 saat boyunca sahip olacak.

Artık sadece göz altına uygulanan kapatıcılar geride kaldı, Infaillible Kapatıcı ile hem göz altları hem de tüm yüz ince yapıda mükemmel kapatıcılık ile buluşuyor!

L’Oréal Paris Infaillible Kapatıcı Önerilen tüketici fiyatı: 74,90 TL