COACHELLA ANA SAHNEDE SÜRPRİZ İSİM: BEYONCE

Beyoncé, 10 yıl aradan sonra Coachella festivalinde ana sahnede en son performansı sergileyecek ilk kadın assolist oldu.

b

Hepimizin hayallerini süsleyen, müzikte ve modada son yılların en önemli organizasyonu olmayı başarmış Coachella Müzik Festivali, konser line-up bilgilerini ve festival programını dün yayınladı. Festivalin 2017’deki en büyük sürprizi pop divası Beyoncé oldu.

Radiohead, Beyoncé ve Kendrick Lamar’ın 3 gün boyunca ana sahnenin son isimleri olurken, The xx, Bon Iver, Gucci Mane, Lorde ve DJ Snake gibi alternatif müzik türlerinin başarılı isimleri de Coachella festivalinde müzikseverlerle buluşacak.

Pop müzik müzisyenlerini görmeye çok alışık olmadığımız Coachella sahnesinde bu yıl, kendini sadece pop müzikteki başarısıyla sınırlandıramayacağımız, el attığı her alanda bir imza isim olmayı başaran, ilham kaynağı Beyonce olacak.

Bu haberle alternatif müzik severlerin bir çoğunu karşısına alan Coachella Festivali, konseptini bozmakla ve bir pop kültürü öğesi haline gelmekle eleştiriliyor.Beyoncé‘nin Radiohead ile aynı sıralamayla bu festivale çıkması bizim kulağımıza da garip gelse de, eşsiz performansı ve yeteneği ile harika bir show çıkaracağına ve kendini eleştirenlerin de fikrini değiştireceğine eminiz.

Pepsi Super Bowl 50 Halftime Show