Beymen Club’dan Sonsuz Yaza Davet

Beymen Club, yol arkadaşları Büşra Develi ve Birkan Sokullu ile birlikte sıcak yaz günlerinin her anını ve güneşin pozitif enerjisini doyasıya yaşamak isteyen, yaz daha bitmeden bir sonrakini iple çeken herkesi sonsuz bir yaz yolculuğuna davet ediyor.

Doğadan, hızla değişen dünyadan ve sanattan ilham alan Beymen Club 2022 İlkbahar Yaz koleksiyonu yazı sonsuza dek yaşamak isteyenlere dinamik, cesur, konforlu, daha iyi bir dünya için doğaya saygılı seçenekler sunuyor.

BEYMEN Club 2022 İlkbahar / Yaz Kadın Koleksiyonu

Feminenliği dengeli bir yalınlıkla harmanlayan Beymen Club Kadın 2022 İlkbahar Yaz Koleksiyonu, cesur renkleri, konforlu ve güncel tasarımları, dinamik form ve kalıplarıyla her yaştan modern kadınlara kendini özgür ve yaratıcı ifade etme fırsatı tanıyor.

Baharın gelişini Lizbon sokaklarının renkli duvar çinilerinden ilhamla hazırladığı tasarımlarla müjdeleyen Beymen Club, turuncu ve mavi tonlardaki çini desenli şort takımlar, beyaz delik iş bluz ve elbiseler ile Beymen Club kadınının romantik ve tutkulu ruhunu vurguluyor.

Pembenin enerjisini, sarı ve turuncunun dinamizmiyle buluşturan koleksiyon, parlak renkli trikoları, denim, gofreli ve teknik kumaşları hibridleyen tasarımları, güçlü desen ve renklerdeki koton elbise ve sweatshirtleri ile markanın modern ve dinamik tavrını yansıtıyor.

Sezon trendi parlak yeşilin, elbise ve oversize gömleklerde hayat bulduğu koleksiyonda, modernize edilmiş çiçek desenleri ve akıcı kumaşlarla tasarlanan elbise ve etekler Beymen Club kadınının kendine güvenen tavırını feminen dokunuşla yorumluyor.

Marin ve çiçek desenlerle güçlendirilmiş şortlu takımlar, volan detaylı bluzlar, poplin elbiseler, çizgi oyunlarıyla desteklenen triko ve gömlekler romantik silüetleriyle yaz stilinin vazgeçilmezlerine imza atıyor.

Naturel tonların harmonisinden yola çıkan, ekru ve mavinin hakimiyetindeki gruptaki şal desenli keten şort takım ve bluzlar, keten blazer ve elbiseler, sweathirtler ile kombinlenen şal desenli gömlekler koleksiyonun genç tavrını yansıtıyor.

Degrade oyunlarla desteklenen trikolar, sorbe renklerle zenginleşen romantik elbise ve bluzlar, ışıltılı simli trikolar Beymen Club kadının iddialı duruşunu tamamlıyor.

Geometrik ve modern animal desenleri, dokulu yüzeylerle buluşturan monokrom tasarımlar sofistike bir görünüm sunuyor. Süet gömlek ve ceketler ön planda olduğu grupta, bohem üçlü takımlar, bluz ve pantolonlar altın detaylarla zenginleşiyor.

Logolu ürünlerin ağırlıkta olduğu kapsül koleksiyonda, soft renkler temaya modern bir zamansızlık katarken, sarı, lila ve mint tonları aksent olarak kullanılıyor. Nakış ve logo detaylarının bir arada kullanıldığı gömlekler, konforun yoğun hissedildiği sweatshirt ve jean şortlar, ikili takımlar Beymen Club kadınının stilini tamamlıyor.

BEYMEN Club 2022 İlkbahar / Yaz Erkek Koleksiyonu

Beymen Club 2021 İlkbahar Yaz Koleksiyonu, zıt doku birliktelikleri, aksent renk kullanımları, canlı ve güçlü grafik desenleriyle sezonu bambaşka bir heyecanla selamlıyor. Beymen Club erkeğinin modern ve iddialı stilini, konfora verdiği önemi
alışıla gelmişin dışında bir anlatımla yeniden yorumlayan koleksiyon, farklı tarzdaki erkeklere kendilerini yansıtacak seçenekler sunan tasarımlarıyla sezona göz kırpıyor.

BEYMEN Club Erkek Koleksiyonu, 2022 ilkbahar yaz sezonunun gelişini mavi, sarı ve turuncunun enerjisi ile müjdeliyor. Teknik kumaşlarla tasarlanan mavi ve turuncu tonların hakimiyetindeki marin temasıyla sezonun açılışını yapan Beymen Club, çizgili triko ve keten gömlek alternatifleriyle 2022 ilkbahar yazının kombinlerini belirliyor. Sezon trendlerinden batik desen, güçlü anlatımı ve renkli seçenekleri ile koleksiyonda yerini alırken; mikro kumaştan tasarlanan dış giyimler, serin yaz akşamları için erkeklere şık ve konforlu seçenekler sunuyor.

Gökyüzünden ilhamla beyaz ve grinin uyumlu birlikteliğini, mavinin dinamizmi ile buluşturan gruptaki, keten ve örme kumaş tasarımlar sezonun yalın ve soft modern görünümlerine imza atıyor. Temanın öne çıkan parçaları arasında, konforu ön planda tutan keten pantolon ve hoodieler dikkat çekiyor.

Beymen Club erkeğinin genç ve net tavrı, petrol yeşili ve sıcak turuncu tonlarını buluşturan dinamik sartorial tasarımlarla koleksiyona yansıyor. Koton, örme, keten ve yıkamalı kumaşların yanı sıra özel tekniklerle dokunan kumaşlarla tasarlanan gömlekler, çizgi oyunlarıyla zenginleşen triko ve ceketler hem gündelik, hem de ofis stili için konforlu seçenekler sunuyor. Yalın beyaz silüetlerin ön planda olduğu grupta, örme kumaş, denim ve kotonlarda yoğun olarak kullanılan vizon, taş ve ekru tonları, Beymen Club erkeğinin güçlü duruşunu yansıtıyor.

Gün içinde ihtiyacı olan enerjiyi küçük detaylarda yakalamaktan zevk alanlar için, sezonun vazgeçilmezi haki ve siyah tonlar, detaylara gizlenen turuncu ve sarının dinamizmi ile buluşuyor. Nakış detaylı vual gömlekler, micro ve jersey’in bir arada kullanıldığı sweatshirtler, jakarlı trikolar koleksiyonda öne çıkıyor.

Pastel tonlarda ceket, pantolon, sweatshirt ve trikolar, Beymen Club erkekleri için konforlu ve zamansız kombin seçenekleri sunuyor. Çift taraflı kullanım sunan performans kumaşlar, oranj renklerin hakim olduğu yaka detayları ve pastel sarı tonlardaki trikolar sezona yepyeni bir soluk katıyor.