Bershka’dan Sanal Showroom: DUSTLAND

Bershka’nın Sanal Showroom’u, en son 3D teknolojisiyle tasarlanmış online alışveriş deneyimini bir üst seviyeye çıkarabileceğiniz yeni bir alanın kapılarını açıyor.

Bu yeni interaktif e-site aracılığıyla Bershka, fiziksel ve dijital dünyalar arasındaki engelleri kaldırma misyonunda bir adım daha ilerliyor ve kullanıcılarına Bershka’nın özel koleksiyon giysilerini fiziksel mağazalarda olduğu gibi görme fırsatı sunuyor.

Bu dijital destinasyon, koleksiyonları keşfetmenin yeni ve sürükleyici bir yolu olarak doğrudan bershka.com’a bağlanıp koleksiyonlardaki görünümleri 360º görmenizi sağlıyor ve her bir özel parça için alışveriş sürecini kolaylaştırıyor.

Dustland koleksiyonu, her sezonun olmazsa olmazlarını doğrudan cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan keşfetmenin yeni ve devrim niteliğindeki yolunun sadece bir başlangıcı…

Yeni koleksiyon, tamamı çeşitli doğal, toprak renklerinde ve asit yıkama baskılı saten gibi malzemelerle yapılmış dökümlü trikolardan kesik detaylı korselere kadar değişen ürünlerle artık sokak giyiminde tüm çılgınlığı yaratan yeni trendlerle dolu.