SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE ZAMANI DURDURMAK İSTEYENLERE BERNHARD H. MAYER SAAT MODELLERİ

QNET için İsviçre’de özel olarak üretilen Bernhard H. Mayer kadın ve erkek saatleri kalbi aşk için çarpanlara zamanı değerli kılıyor.

Bernhard H. Mayer saatleri sınırlı sayıda üretimi ve el işçiliğiyle 14 Şubat’ta özel hediye arayanlar için farklı modelleriyle öne çıkıyor.

İsviçre saat tasarımının en kaliteli örneklerini sunan Bernhard H. Mayer, Sevgililer Günü için hem spor hem de klasikseverlere zarif hediye alternatifleri sunuyor.

14 Şubat Sevgililer Günü için QNET size Bernhard H.Mayer’in ‘Force Artemis’ modelini öneriyor. Çelik ve deri kayış alternatifleri bulunan Force Artemis ve Force Maximus saatleri; kalbi aşk için çarpan kadınlar için eşsiz bir hediye alternatifi oluşturuyor.

Kadınlar için tasarlanan Force Artemis Modeli; zarif görüntüsüyle öne çıkarken, Force Maximus Watch da sportif bir duruş sergiliyor.

1514964364_Force_Artemis___elik_2.463_TL_KDVHayatı hızlı yaşayan, özel tasarım hediyelerden hoşlananlar bu Sevgililer Günü’nde ‘Bernhard H. Mayer’ ayrıcalığı yaşayacak. Bernard H. Mayer Saatlerine www.qnetturkiye.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 Force Artemis Watch- (Çelik kordon) Fiyatı: 2.463 TL+KDV

 

 

 

 

 

1514964369_BHM_Force_Artemis___Deri_2.075_TL_KDV

Force Artemis Watch (Deri kordon) Fiyatı: 2.075 TL+KDV

 

 

 

 

 

 

 

 

1514964383_Force_Maximus_2.101_TL_KDV Force Maximus Watch Erkek (Çelik kordon) Fiyatı : 2.101 TL+KDV

QNET Hakkında

QNET, Avrupa ve Amerika’dan aldığı doğrudan satış sistemini kendi birikimleri ve e-ticaret ile birleştirerek yeni bir değer ortaya koydu. Dünya çapında 10 milyona yakın bağımsız temsilcisiyle 150’den fazla ülkeye ulaşan QNET, 2010 yılında Türkiye’ye adım attı. Bugün QNET Türkiye, 150 bine yakın bağımsız satış temsilcisinden oluşan güçlü bir networke sahip. Doğrudan satış sektörünün en önemli listeleri arasında gösterilen 100 Solid Top MLM Companies listesinde yer alan  QNET, 2015 yılından beri Manchester City Spor Kulübü’nün resmi doğrudan satış sponsorudur. QNET Türkiye, 2014 yılında 8. Süper Kupa karşılaşmasının sponsorluğunu üstlendi; aynı zamanda TEGV ve Koruncuk vakıfları ile işbirlikleri gerçekleştirdi.

‘Dünyaya değer katmak için kendini geliştir’ felsefesi ile hareket eden QNET, ürünlerini tasarlarken doğaya ve insana saygı prensibinden vazgeçmedi. Ürün kategorilerinin içinde Vitanew gıda takviyeleri, Couleurs by QNET makyaj malzemeleri, Brille Premium diş ve ağız bakım seti, erkekler için geliştirilen DEFY Erkek Cilt Bakım Ürünleri, Bernhard H. Mayer ve QNETCity saatleri, HomePure Nova su arıtma cihazı, Airpure hava temizleme cihazı, Physio Radiance cilt bakım ürünleri, Swiss e-Learning Institute uzaktan eğitim platformu, Q-breaks konaklama ürünleri yer almaktadır.