BEE’O APICARE Yüz ve Vücut Kremi ile Aile Boyu Güneşten Tam Koruma

Türkiye’nin ilk ve tek inovasyon ödüllü yerli Anadolu propolisi üreticisi BEE’O, güneş bakım serisinin en yeni üyesi ile tüm aileye tam koruma sağlıyor. Hem yüz hem vücut için geliştirilen BEE’O APICARE Yüz ve Vücut Kremi, çocukların ve yetişkinlerin cildini her mevsim güneşin zararlı ışınlarından koruyor. İçeriğindeki bileşenler ile denizlerin ve denizlerde yaşayan canlıların da en büyük dostu olan BEE’O güneş ürünlerinin sırrı ise doğallığından geliyor.

Aile boyu koruma sağlayan BEE’O APICARE Yüz ve Vücut Kremi’ni hem yetişkinler hem de çocuklar güvenle kullanabiliyor. İçeriğinde Anadolu propolisi, non-nano mineral çinko, shea yağı ve aloe vera bulunan özel formülü ile cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı koruyor. SPF 50+ özellik taşıyan krem, güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı tam koruma sağlarken, doğal içeriği ile de suya karşı 40 dakika dayanıklılık sağlıyor.  240 ML’lik pompalı şişede sunulan krem, tüm yaz tatil çantanızın vazgeçilmezi oluyor.

Kullanım Şekli: Güneşe çıkmadan önce uygulayınız. Deniz ve havuz sonrası tekrarlayınız. Güneşe yoğun bir şekilde maruz kalınacağı zaman saatte bir uygulanması önerilir. Harici kullanım içindir.