Beauty&More, Huzur Verici ve Sakinleştirici Bir Cilt Bakım Deneyimi Sunuyor

Türkiye ve dünyada değerli taşlar dendiğinde ilk akla gelen kozmetik markası olmayı hedefleyen Beauty&More tarafından ülkemizde ilk kez geliştirilen “Gemstone Therapy” serisi yıllar süren Ar-Ge ve laboratuvar süreçlerinin ardından raflarda. Değerli taşların içeriğindeki zengin mineralleri, başarısı ispatlanmış, patentli cilt bakım formülleriyle buluşturan Beauty&More; ‘Amethyts Detox Peeling’, ‘Amethyts Purple Cloud-Facial Cleanser’ ve ‘Amber Eternal Youth-Anti Aging Serum’ ile bütünsel bir çözüm sunuyor.

Cildi toksinlerden arındıran ve derinlemesine nemlendiren, ciltteki sebumu dengeleyerek cildi aydınlatan minerallerin gücünü, yıllar süren Ar-Ge ve laboratuvar süreçlerinin ardından etkili formüllerle birleştirmeyi başaran Beauty&More, Amethyts ve Amber serisi ürünleriyle huzur verici, sakinleştirici bir cilt bakım deneyimi sunuyor.

Ametistin Sakinlik ve Dinginlik Veren Enerjisi

Ametistin huzur verici ve sakinleştirici etkisi deniz tuzu ve değerli yağlarla birleşti. Tüm bedeni şımartırken canlandıran ‘Amethyts Detox Peeling’ cilde pürüzsüz bir görüntü kazandırıp kadifemsi bir yumuşaklık veriyor. Deniz tuzunun negatif etkilerden arındırıcı özelliğini; Tatlı Badem, Kayısı Çekirdeği, Susam ve Jojoba Yağının yüksek nemlendirici, cilt bariyerini koruyucu özelliğiyle buluşturan ürün, ametist taşının sakinlik ve dinginlik veren enerjisiyle ruha dinginlik hissi veriyor.

Yağlı ve Akneye Eğilimli Ciltler Pürüzsüz ve Canlı Görünecek

Ametist taşının yatıştırıcı etkisiyle cildi günlük stres ve kirlilikten arındıran ‘Purple Cloud Facial Cleanser’, sülfat içermeyen yapısıyla cildi kurutmadan nazikçe temizliyor. Formülünde yer alan salisilik asitle gözeneklerde biriken fazla yağ ve makyaj kalıntılarını yok eden ürün, siyah nokta oluşumunu da engelliyor. Ciltteki sebum salgısını dengeleyerek fazla yağ üretimini kontrol eden ‘Purple Cloud Facial Cleanser’, cilt florasının dengesini de sağlıyor. Ürün, yağlı ve akneye eğilimli ciltlerin pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlıyor.

Amber Taşının Yatıştırıcı Etkisi

25 yaşından itibaren ciltte kolajen sentezi azalmaya ve yıkımı artmaya başlar, buna bağlı olarak da ciltte elastikiyet kaybı ve kırışıklık görünümü oluşur. ‘Amber Eternal Youth’ içeriğindeki retinol ile cilt altındaki kolajen üretimini tetikler, cilde dolgunluk ve elastikiyet kazandırır. Ciltte oluşan geniş gözeneklerin görünümünü azaltan ürün, peptid kompleksi sayesinde cildi kurutmaz. Amber taşının ciltteki inflamasyonu yatıştırma özelliği sayesinde akneleri azaltan ‘Amber Eternal Youth’, ‘Lactobacillus Ferment’ ve ‘Bacillus Ferment’ ile cildin doğal mikrobiyotasını dengelemeye de yardımcı oluyor.

Değerli Taş Mineralleri Cilde Canlılık Katıyor

Modern kozmetikte değerli taşlar cilt üzerinde oldukça etkin olduğu bilinen minerallerdir. Mineral taşların bozulma risklerinin olmaması da taşlara olan güveni daha da artırmaktadır.  Taşların içeriğinde yer alan mineraller; cilde canlılık katarken cildi ışıltılı bir görünüme kavuşturuyor. Beauty&More, sadece cilde fayda sağlayacak kişisel bakım ürünleri değil, ruhu dinginleştiren, iç dünyasına ışık tutan ve dünyanın streslerinden arındıran ürünler sunmaya devam edecek.

Beauty&More ürünleri; premium kozmetik mağazaları, seçkin online platformlar, elit klinik ve estetik merkezlerinde satışa sunuluyor.