Beauty Omelette ile Yeni Yıla Işıl Işıl Girin

Bütün yıl heyecanla beklediğimiz yılbaşı akşamı yaklaşıyor. Bu özel akşamda ne giyeceğimizi şimdiden düşünmeye başladık. Beauty Omelette, yılbaşı gecesi ışıl ışıl bir koleksiyonla karşınızda… Farklı renk alternatifleri ile payetli ceket-pantolon takımlar ve daha birçok seçenek sizleri bekliyor. Aynı zamanda Beauty Omelette yeni sezon ürünleri, sevdikleriniz için iyi birer hediye alternatifi…

Koleksiyondaki payetli oversize blazer ve bol pantolondan oluşan takımların siyah ve gümüş alternatifi bulunuyor. Gümüş payetli blazer aynı zamanda gümüş flare pantolonu ile de kombinlenmeye uygun. Omuzları vatkalı, cepli, arkası yırtmaçlı blazer, uzun yıllar dolabınızın vazgeçilmezi olmaya aday.

Beauty Omelette Gold sevenleri de unutmadı. Gold çift renkli, payetli kutu form ceket ve flare pantolon modelleri rengiyle göz kamaştırıyor.

Koleksiyonu tamamlayan siyah payetli bodysuit ise payetli takımların içinde ya da farklı pantolon/ceketler ile kombinlenerek yılbaşı akşamında ve uzun yıllarda size rahat bir şıklık sunmaya hazır.

Beauty Omelette yeni sezon koleksiyonunda sevdikleriniz içinde birçok hediye alternatifi de yer alıyor.