Bath & Body Works İle Erkekler İçin Cilt Bakım Saati

Bath & Body Works Men’s Shop koleksiyonuyla erkeklerin cilt bakım rutinlerine eşlik ediyor. Koleksiyonda bulunan ürünlerle erkekler bakımlı ve çekici bir görünümün kapılarını aralıyor.

Bath & Body Works İle Erkekler İçin Cilt Bakım Saati

Bath & Body WorksMen’s Shop koleksiyonunda yer alan cilt ve sakal bakımı ürünleriyle bu sefer de erkeklerin gönlünü fethediyor. Koleksiyonda erkeklerin günlük cilt bakım ritüelinde vazgeçilmezi olacak yüz yıkama jeli ve losyonu, peeling, sakal serumu, krem ve jeli, deodorant, 3’ü 1 arada saç, yüz ve vücut yıkama jeli, sabun ve tıraş kolonyası gibi bir çok ürün yer alıyor. Koleksiyonu erkeklerin beğenisine sunan marka, aynı zamanda ikonik erkek parfüm ve vücut bakım ürünlerinin görünümünü de yeniledi.

Peeling Etkili Yüz Yıkama Jeli, lavanta ve adaçayı kokularının ferahlatıcı etkisini yüzünüzde hissedeceğiniz yıkama jeli, peeling etkisiyle günlük bakım rutininizde cildinizin nazikçe temizlenmesine yardımcı oluyor. Hyaluronik Asit içeren Nemlendirici Losyon ile beslenmiş ve genç görünen bir cilde kavuşarak size muhteşem bir bakım deneyimi sunuyor. Sakalınızı ve yüzünüzü temiz ve beslenmiş hissettiren Aloe ve Vitamini B5 içeren Yüz ve Sakal Temizleme Jeli ürününe eşlik eden Hindistan Cevizi Yağı ve Vitamin E  içeren Sakal Serumu sakallarınızın daha yumuşak olmasını sağlarken, Shea Butter ile zenginleştirilen Yüz ve Sakal Nemlendirici Krem hem cildinizi hem de sakalınızı besleyerek, yatıştırılmasına destek oluyor. Sakal bakım rutininizin ardından kullanacağınız taze kakule, güve otu kökü ve beyaz sedir notalarıyla harmanlanan Hero Tıraş Kolonyası, tüm gün süren kalıcı kokusuyla size bambaşka bir deneyim sunuyor. 

Bath & Body Works İle Erkekler İçin Cilt Bakım Saati

Hero 3’ü 1 Arada Saç ve Vücut Şampuanı, hem evde hem sporda erkeklerin günlük temposunda kahramanı ve kurtarıcısı oluyor. Cildinizde tazelik hissi veren bu şampuandan asla vazgeçemeyeceksiniz. Şampuan sonrası serinin Shea İçeren Vücut Kremi, kuruyan cildinizi yumuşatarak 24 saat yoğun nemlendirme sağlıyor. 

Son 3 yılda erkek kategorisini neredeyse %50 oranında büyüten Bath & Body Works, temel ürünlerin yelpazesini de genişleterek, antiperspirant deodorantı da piyasaya sürmeye hazırlanıyor. ‘Büyüyen erkek müşteri kitlesine kendi markamız içinde erkeklerin yaşam tarzlarına uygun bir ürün deneyimi fırsatı yaratmak için Men’s Shop koleksiyonunu oluşturduk.’ diyen Bath&Body Works Baş Satış Sorumlusu Betsy Schumacher şunları da sözlerine ekledi: Tüketicilerimizin son derece sadık ve yeni ürünleri denemeye hevesli olduklarını farkındayız. Bu nedenle onları trend parfümlerle tanıştırmak, günlük rutinlerinde kullandıkları ürünleri hem eğlenceli hem de ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde sunmak için sürekli çalışıyoruz.’

Heyecan verici cilt bakım serüvenine hazırsanız Bath & Body Works mağazalarını veya www.bathandbodyworks.com.tr ‘yi ziyaret etmeyi unutmayın.