BAMBAŞKA BİR WATERPROOF DENEYİMİ!

uya dayanıklı maskaranızı çıkarırken gözlerinizi kızarttığınız, kirpiklerinizi döktüğünüz günler geride kaldı! Suya dayanıklı formülü ve ılık suda kolayca temizlenme özelliğiyle çığır açan L’Oréal Paris Unlimited Very Different Waterproof Maskara, doğal görünüm veren lifting etkisiyle kirpikleri tek tek ayırıyor. Kirpiklere sunduğu limitsiz uzunluk etkisiyle sizi büyük göz hissini yaşamaya davet eden Unlimited Very Different Waterproof Maskara ,suya dayanıklı maskaranızı çıkarırken zorlanmaya son veriyor.

Suya dayanıklı formülü ile bambaşka bir Waterproof deneyimi sunan L’Oréal Paris Unlimited Very Different Waterproof Maskara, ılık su ile kolayca çıkıyor. Lifting etkisini 48 saat boyunca kirpiklerinizde hissettiren L’Oréal Paris Unlimited Very Different Waterproof Maskara, en kısa kirpiklere dahi ulaşan bükülebilir fırçası ile ekstra uzun görünümlü kirpiklere kavuşmanızı sağlıyor.

Etkileyici, yoğun ve doğal görünümlü ayrılmış kirpikler sunan L’Oréal Paris Unlimited Very Different Waterproof Maskara ile maskara çıkarma zorluğuna ılık su ile son ver!