Baharı #SUGİBİGÜZEL bir cilt ile karşılayın…

Cilt her gün ihtiyacı olan suyun bir kısmını kaybedebilir, canlı ve ferah görünümünü yitirebilir. L’Oréal Paris, Uzak Doğu cilt bakım ritüellerinden ilham alarak geliştirdiği “Nem Terapisi Aloe Vera Suyu” ile cildinize anında ferahlık ve yoğun nemlendirme sağlıyor, su gibi güzel bir cilt sunuyor.

el2

L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu,  aloe vera suyu ve hyaluronik asit içeren formülü ile nemi 72 saate* kadar ciltte hapsediyor. Nem terapisi Aloe Vera Suyu’nun; içeriği, özel likit dokusu, yağlı his bırakmayan yapısı ve uzun süren nem etkisi sayesinde su gibi güzel bir cilde kavuşarak bu görünümü daha uzun koruyabilirsiniz.

SUGİBİGÜZEL bir cilt

Kusursuz bir görünüm ile cildinizin güzelliğini yansıtan L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu, hızlı emilen özel likit dokusu ile sürüldüğü anda emilerek yağlı  bir his bırakmıyor, cilde ferahlık ve ışıltı kazandırıyor. Yoğun nem sağlayan Nem Terapisi Aloe Vera Suyu, nemi cilde 72 saat* boyunca hapsederek cilde ışıltılı ve sağlıklı bir görünüm kazandırıyor.

el1

Makyaj bazı olarak da kullanılabilen Nem Terapisi Aloe Vera Suyu, tüm cilt tipleri için ayrı ayrı formülize edilmiş içeriği sayesinde herkes için uygun nemlendirme sağlıyor.  “Normalden Karmaya”, “Normalden Kuruya” ve “Kuru & Hassas” ciltler için üç farklı üründen kendinize uygun olanı seçin, #SUGİBİGÜZEL bir cilde kavuşun!