Baba’ma Hediye Mudo’dan Alınır

Tüm ailenin koruyucu melekleri, güven duygusunu bizlere aşılayan ve sevgilerini her daim hissettiğimiz babalarımızın günü geliyor! Babamıza veya babamız gibi gördüğümüz, sevdiğimiz herkesi mutlu etmenin tam zamanı… Bu özel günlerini minik bir hediye ile taçlandırmak için mağazalarımız ve  internet sitesinde açılacak Babalar Günü Butiği’ne şimdiden bakmayı  unutmayın

nuo9

 Ketenden vazgeçemeyen Babalara…

mud4

Yaz sezonunun vazgeçilmeyen en şık parçası kuşkusuz ketenler… Pantolonu, gömleği, tshirtü ve şortu ile tüm yazı keten parçalarla geçirmeyi seven ve mutlaka dolabımda bir parça keten olmazsa olmaz diyen babalara alınabilecek en güzel hediye MUDO’nun %100 keten ve pamuk-keten karışımlı ürünleri… Seçeceğiniz parçayı babanız çok sevecek!

mudo3

mudo1İyi kalıp seven Babalara…

Yaz aylarında herkesin aradığı rahatlığı MUDO kalıplarında bulan babalara özel hediye hazırlamaya ne dersiniz? Sıcakları zevklerine göre kalıplarla rahatlıkla geçirebilecekleri her ürün grubundan seçeceğiniz hediye ile onu mutlu edebilirsiniz!

mud6

mudo2

Aksesuar tutkunu Babalara…

Yazın sadeliğine şıklık katacak aksesuarlar şimdi MUDO’nun yaz koleksiyonunda  %100 deri kemerlerden, spor sırt çantalarına, renk renk sneakerlara ve yazın favorisi hasır şapkalara… her hediyenize bir aksesuar ile şıklık katabilir, veya tek bir aksesuar ile babanıza ve size baba sıcaklığını hissettiren herkese erişilebilir fiyatlarla hediye bulabilirsiniz.