Babaların Yaratıcı Ruhuna Hitap Eden Hediyeler

OMEGA, bu Babalar Günü’nde dünyanın dört bir yanındaki babaların yaratıcı ruhuna hitap ediyor. Sıklıkla oyuncak tamir eden veya resim çizmeye yardım eden babalar, kendilerine ait şık bir eşyayı hak eden kahramanlar.


Bu Babalar Günü’nde serinin lideri, klasik bir OMEGA Globemaster. 39 mm’lik saat, 18 ayar Sedna™ altından oluklu bezel ve gün ışığı fırça finisajlı “turta kalıbı” formlu kadran gibi ayırt edici özellikleriyle ilhamını OMEGA’nın erken dönem Constellation modellerinden alıyor. Mavi deri kayış ve Co-Axial Master Chronometer mekanizma ile sunulan saat, en iyi giyimli babalara layık.

Çıtayı biraz yükselten OMEGA Speedmaster ’57, vintage modellerdeki tercihimiz. Adından da anlaşılacağı gibi, 40.5 mm’lik bu Master Chronometer saat, motor sporları yarışçıları için tasarlanan 1957 tarihli orijinal Speedmaster modelinden ilham alınıyor. Bu yıl yeni tanıtılan
bu son tasarım, daha ince bir görünümde. Akıllı tasarıma sahip “sandviç” model kadran, girintili saat indekslerinin altındaki vintage Super-LumiNova dolguyu vurguluyor.

OMEGA koleksiyonlarının derinlerine dalmak isteyenler içinse Seamaster Planet Ocean modeli, macerasever babalara uygun bir hediye. Cesur hatlara sahip saat 43.5 mm çapında. Paslanmaz çelik kasa ve kordona ek olarak kadran ve bezel için siyah seramik kullanılıyor. Bu saat 600 metre derinliğe kadar inebiliyor ve ciddi keşif gezileri için helyum kaçış valfine sahip. Tabii ki uykudan önce masal okuma saatinde de aynı performansı
gösteriyor.

Bu yılın Babalar Günü modellerine, OMEGA Accessories koleksiyonundan parçalar eşlik ediyor. Lacivert sedef boyalı paslanmaz çelik kol düğmeleri ve çok çeşitli materyallerden üretilen denizci bileklikleri bunlardan bazıları.