b-good care’den Hassas Ciltlerin Bakımı İçin Güçlü Üçlü

Doğal içerikli, vegan ve yüksek performanslı b-good care, bebek ve çocuklar için özel olarak formüle edilmiş ürünleriyle soğuk havalarda da hassas ve güvenilir bir bakım sunmaya devam ediyor. 

b-good care’den Hassas Ciltlerin Bakımı İçin Güçlü Üçlü

Bebek & çocuk şampuanı, bebek masaj yağı ve pişik kremi; paraben, parafin, parfüm, silikon, SLS & SLES, alkol, gluten ve renklendirici gibi maddeler içermeyen yapısıyla bebeğinizin ve çocuğunuzun cildini besliyor, yumuşatıyor ve nemlendiriyor. 

Kara mürver ekstresine sahip patentli aktif bileşeninden gücünü alan doğal içerikli b-good care ürünleri, tüm annelerin favorisi olmaya devam ediyor.

b-babyTM Bebek & Çocuk Şampuanı | Saç ve Vücut:

Bebek & Çocuk Şampuanı; göz yakmayan yumuşak içeriğindeki elma suyu, fermente bambu suyu ve levulinik asit içeren yapısıyla bebek ve çocuklar için kış aylarında nazik bir bakım sunar. Saç, saç derisi ve vücudu nazikçe temizleyen ve aynı zamanda beslerken nemlendiren yapısıyla yenidoğandan itibaren günlük kullanıma uygundur. 

b-babyTM Pişik Kremi:

Cildi rahatlatmaya yardımcı centella asiatica ekstresi, çinko oksit ile besleyici ve nemlendirici özelliğe sahip kakao yağı, shea butter ve E vitamini içeren formülüyle, pişik oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Hassas ciltleri besler, korur ve yatıştırmaya yardımcı olur. Vegan formülü ve doğal bileşenli yapısıyla cildin hava almasını engellemeden cildi nemlendirir ve yumuşatır. Doğumdan itibaren ve her bez değişiminde kullanıma uygundur. 

b-babyTM Bebek Masaj Yağı: 

İçeriğindeki cupuaçu yağı ile cildi besler. Avokado ve tatlı badem yağı ile bebeğinizin cildini yumuşatırken squalene ile nemlendirici etki sağlar. Vegan ve temiz içerikli yapıya sahip bebek masaj yağını kullanmadan önce çalkalayınız.  

Tamamen vegan formülasyonlara sahip, doğal içeriklerden oluşan yüksek performanslı b-good care ürünlerine eczanelerden de ulaşabilirsiniz.