AYJE ve DeFacto’dan Özel Plaj Koleksiyonu AYJE X DeFacto

Modada öne çıkan koleksiyonlarıyla adından söz ettiren DeFacto, zamansız tasarımları, ikonikleşen modelleri ve sanattan ilham alan tasarım çizgisiyle bilinen AYJE ile özel bir koleksiyona imza attı. Gerçekleştirdiği iş birlikleriyle dikkat çeken DeFacto, AYJE X DeFacto koleksiyonuyla plaj modasına damga vuracak.  Kapsül koleksiyonda kaplumbağaların dinginliğinden, çiçeklerin zarafetinden, okyanusun sonsuz derinliklerinden ve doğanın ritminden ilham alan modeller öne çıkıyor.

Modanın ritmini tutan tasarımlarıyla müşterilerine her mevsim şıklık vadeden DeFacto, plaj modasındaki tasarımlarıyla dikkat çeken AYJE ile özel bir koleksiyon hazırladı. Şıklık yarışının plajlara taşındığı yaz aylarında AYJE X DeFacto koleksiyonu, moda tutkunlarının favorisi olacak. 

Doğanın farklı alanlarındaki unsurlardan ilham alan koleksiyonda, kaplumbağaların sakin ve aynı zamanda güçlü duruşu, çiçeklerin çeşitliliği ve okyanusun özgürlüğü ilham kaynağı olurken koleksiyondaki detayları tamamlıyor. Aksesuarlarda kullanılan kaplumbağa desenleri aynı zamanda denizin eşsiz güzelliklerini ve doğanın dengesini vurguluyor. Metal detaylarda yer alan çiçek motifleri ise deniz kenarındaki çiçeklerin taze kokusunu taşıyor. Mavinin tüm tonlarının taşındığı koleksiyonda denizin derinliklerindeki gizemli dünyayı, amorf şekiller ise suyun serbest akışını ve esnekliğini yansıtıyor. Zikzak desenlerde ise moda tutkunlarını, doğanın dansı ve serüveni karşılıyor. Dinamik, şık ve coşkulu bir tarz yansıtmak isteyenleri koleksiyonda 20 farklı tasarım bekliyor. Çiçeklerin en canlı tonlarından fuşya, okyanusun her bir tonundan maviler, doğanın ritmini yansıtan zikzak desenler ve her zaman en asil renk olan siyah koleksiyonda öne çıkıyor. 

AYJE X DeFacto Koleksiyonu, seçili DeFacto mağazalarında, www.defacto.com.tr adresinde ve DeFacto mobil uygulamasında moda tutkunlarıyla buluşuyor.