Ay-Yıldız İle Bu Yaz Parla!

66 yıldır trendleri belirleyen Ay-Yıldız, 2024 Yaz koleksiyonu ile size en yakışan olmaya geliyor…

Türkiye’nin en köklü mayo markası Ay-Yıldız, 2024 Yaz koleksiyonu ile sezonun kapılarını aralıyor. Her vücut tipine uygun kalıpları, kumaş kalitesi ve işçiliği ile farkını ortaya koyan Ay-Yıldız, kalitesi ve sürekliliği ile Yaz’a merhaba diyor…

Yaz günlerinde yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz koleksiyon, 2024 Yaz trendlerini en konforlu şekilde sunuyor.  Kumaş ve renk çeşitliliğinin ön planda olduğu koleksiyonda, parlak ve sıcak renkler ağırlıkla kullanılırken, pul işlemeli, parlak ve hologram efektli kumaşlar koleksiyonda öne çıkıyor.

Turkuaz, pembe, sarı, yeşil gibi canlı renkler, Yaz ruhunu yansıtırken; mor, gold ve bronz renkli pullarla işlenmiş modeller, ışıltılı bir görünüme ulaştırıyor. Güneş ışığında parıldayan hologram efektli kumaşlar, göz alıcı birlikteliği ile Ay-Yıldız kadınına özgü bir stil oluşturuyor. Plajlarda fark yaratmanızı sağlayacak parlak lame kumaşlar ise stilinize şıklık ve zarafet katıyor.

Her sezon olduğu gibi her vücuda ve her yaş aralığına hitap eden zengin çeşitlilik sunan Ay-Yıldız; bikini, mayo, tankini ve mayokini gibi ürünlerle istenilen görünümler sunarken; plaj elbisesi ve pareo gibi seçenekleriyle de stilinizi tamamlamanızı sağlıyor. Ay-Yıldız sayesinde gündüzden geceye kolaylıkla adapte edilecek tasarımlar plajda ve gündüz partilerinde tüm gözleri üzerine çekmeyi mümkün kılıyor.

Göz alıcı, zarif, iddialı, her ruh haline uyum sağlayan parçaları ile Ay-Yıldız bu sezon sizleri parlamaya davet ediyor!