Avène Cicalfate+ Cream Artık Daha Avantajlı

Değişen hava koşulları, dış etkenler, çevresel faktörler gibi birçok neden cildi sağlığını olumsuz etkileyebiliyor. Dış dünyayla en çok temas halinde olan cildimizin bakım ihtiyacını karşılayan Avène Cicalfate+ Cream, hassas ve onarıma ihtiyaç duyan  ciltlerde cilt bariyerinin onarılmasına ve güçlenmesine yardımcı oluyor. 

Avène Cicalfate+ Cream Artık Daha Avantajlı

Hassas ve onarıma ihtiyacı olan ciltler için geliştirilen Eau Thermale Avène Cicalfate+ Cream cilt bariyerini yenileyici etkisi sayesinde, cildin nem dengesini korurken daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

Hassas ve yıpranmış ciltlerin ihtiyacı olan, Avrupa’nın en çok tercih edilen* cilt onarıcı bakım kremi Avène Cicalfate+ Cream, içeriğindeki postbiyotik C+Restore™**, Bakır sülfat ve Çinko Sülfat kombinasyonu ile cildin doğal bariyerini yenilemeye yardımcı oluror ve cilde sağlıklı bir görünüm kazandırıyor. Aynı zamanda tüm Avène ürünlerinin ve Cicalfate+ Cream içeriğinde de bulunan Avène Termal Su ile cildi yatıştırıyor, rahatlatıyor ve ferahlatıyor.

Şimdi avantajlı 100 ml boyu ile eczanelerde yerini alıyor. Üstelik 50 ml Avène Termal su hediyesiyle.

Cilt bakımında fark yaratan Cicalfate+ Cream  yenilenen 100 ml boyu ve 50 ml Avène Termal su hediyesiyle eczanelerde yerini alıyor. Cicalfate+ Cream  avantajlı yeni boyu ve hediyesiyle şimdi daha uzun kullanım ayrıcalığı sağlıyor. 

Bebek, çocuk ve yetişkin tüm ailenin hassas cildini kurutmadan temizleyen ve arındıran Cicalfate+ Purifying Cleansing Gel ise Avène Termal sudan elde edilen post-biyotik C+Restore™ ile rahatsızlık hissini anında rahatlatıyor. Ciltte koruyucu bir film bırakarak cildin yatışmasına yardımcı olan arındırıcı temizleme jeli, 5 dakika içerisinde cildin arınmasını sağlıyor.