Aveda Her Bir Damlanın Gücünü Charity: Water İle Kucaklıyor

Aveda, “Her Damlanın Gücü” temasıyla Dünya Ayı’nda ihtiyacı olanlara temiz ve güvenilir su sağlamaya adamış kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Charity: Water ile iş birliği yapıyor. 

Aveda Her Bir Damlanın Gücünü Kucaklıyor

Sürdürülebilirliği misyon edinen ve %100 vegan olan Aveda, her yıl Nisan ayında kutlanan Dünya Ayı kapsamında temiz ve güvenilir suya ihtiyacı olanlara kaynak sağlayan ve kar amacı gütmeyen Charity: Water ile iş birliği yapıyor. Bu heyecan verici iş birliğiyle Aveda, ikonik markalarla yaptığı çalışmalarla tanınan NYC merkezli Nijeryalı Sanatçı Láolú NYC ile güçlerini birleştiriyor. Láolú’nun Kutsal Ori Sanatı, Aveda’nın Limited Edition botanical repair™ gece serumunun şişesini süsleyerek saç bakımı alanında sanat ve etkiyi buluşturuyor.

botanical repair™ Gece Serumu

Vegan ve %99 doğal türevli botanical repair™ gece serumu, saç üzerinde görünmez bir örtü oluşturarak uyku sırasındaki hasarı ve sürtünmeyi önleyen hafif, hızlı emilen bir formüle sahip. botanical repair™ yoğun saç onarım teknolojileri ile desteklendiğinden saçı daha güçlü, derinlemesine besliyor ve gözle görülür şekilde canlandırıyor. 1 Nisan’dan itibaren Aveda mağazalarından, aveda.com’dan ve Aveda salonları ve spa’larından satın alınan her botanical repair gece serumu Charity: Water’a katkıda bulunacak.

#NoWashDay: Daha Büyük Bir Amaç İçin Sürdürülebilir Stil

Aveda, dünyanın her yerine temiz ve güvenilir su götürme misyonunu desteklemek amacıyla, #NoWashDay kampanyasının bir parçası olarak bireyleri Dünya Günü’nde (22 Nisan) su tüketimini azaltmaya davet ediyor. Katılımcılar, duş sıklıklarını azaltarak her biri ortalama 22 litre su tasarrufu yapacak ve temiz suya erişimi olmayan 703 milyon insanın günlük mücadelesine çözüm bulma yönündeki küresel çabaya katkıda bulunacak. 

Aveda, #NoWashChallenge ile Su Tüketimini Azaltmaya Davet Ediyor

Aveda, sürdürülebilirlik ve çevre bilinci konularında öncü marka olarak, #NoWashChallenge olarak adlandırdığı bir çağrı başlatıyor. Bu yeni kampanya, Aveda ürünleriyle saç stilini koruyarak su tüketimini azaltmayı hedefliyor. Günümüzde su kaynaklarının korunması ve sürdürülebilir tüketim alışkanlıklarının teşvik edilmesi giderek daha önemli hale geliyor. Su tüketimini azaltmak, küresel su kriziyle mücadelede kritik bir rol oynuyor Bu nedenle Aveda, #NoWashChallenge ile saç bakımı rutinlerini gözden geçirerek su tasarrufuna katkıda bulunmayı amaçlıyor.