Atölye Marika İle Natürel Yansımalara Tanık Olun

Toprak tonlarından ilham alan ve natürelliği yansıtan Atölye Marika, tonsürton renklerle şekillenen sıcacık bir koleksiyona sahip.

Atölye Marika İle Natürel Yansımalara Tanık Olun

Düşsel ve kimi zaman Anadolu medeniyetlerine uzanan tarihi bir serüven tasarlayan Atölye Marika, yeni koleksiyonuyla şiirsel bir kompozisyon yaratmış.

Tuğba tasarımlarını toprağın renk skalasındaki sakinliğe karşın ateşe olan dayanıklılığından yola çıkarak düalizm etkisinde şekillendirmiş.

Psikolojik olarak insanı güvende hissettiren sıcak bir yapıya sahip olan toprak tonlarının renk skalasından yola çıkarak tasarlayan Tuğba Polat Özgünç, Atölye Marika’yı yaratırken hayallerini gerçeğe dönüştürmüş. Her biri birbirinden farklı, özgün, karakteristik bir duruşa sahip, yalın ve net koleksiyonlara imzasını atan Tuğba Polat Özgünç, seramik tutkusunu hayatının merkezine yerleştirmiş.

Atölye Marika İle Natürel Yansımalara Tanık Olun

Atölye Marika’nın amacı, istediğiniz mekânda, mutfakta, sofrada bize doğal olanın sakinliğini huzurunu hatırlayabileceğimiz anlar yaratmak. Atölye Marika tasarımlarına ilk baktığınız anda göremediğiniz farklılıkları, detaylarında görebiliyorsunuz.