Atelier Rebul’ün İkonik İstanbul Koleksiyonu, Yepyeni Ürünleri İle Sizi Gizemli Bir Yolculuğa Davet Ediyor

İstanbul’dan ilham alınarak yaratılan, gizemli ve sıcak baharat notalarının birleştiği ve Doğu-Batı sentezi İstanbul’un tüm zengin renklerini yansıtan Atelier Rebul İstanbul İmza Koleksiyonu, sabırsızlıkla beklenilen, her duyuya hitap eden yeni ürünleri ile herkesi gizemli koku hikayesini deneyimlemeye davet ediyor.

Şehrin kendine has dokusundan ve Mısır Çarşısı’nın değerli otantik baharat kokularından ilham alan Atelier Rebul İstanbul Koleksiyonu, genişleyen ürün yelpazesi ile tüm duyularınıza hitap edecek. İstanbul’un ikonik kokusuna, tarih boyunca kullanılan, yeniden gün yüzüne çıkarılan sayısız faydası ve eşsiz kokusuyla mucizevi bir içerik olan sandal ağacı yağının da eşlik ettiği yepyeni ürünleriyle koleksiyon daha da büyüyor. Koleksiyonun yeni ürünlerinin yıldızı, İstanbul Eau de Parfum’ün kokusuna sadık kalarak yaratılan daha da zengin içerikli, güçlü ve yoğun Yeni İstanbul Extrait de Parfum. İstanbul’un ikonik kokusuyla yaratılmış ve sandal ağacı yağının yenileyici, besleyici ve iyileştirici gücüne sahip Saç Parfümü, Işıltılı Vücut Yağı, Parfümlü Şampuanı, Durulanmayan Saç Kremi, ayrıca çok beklenen yeni boyuyla Medium Çubuklu Oda Kokusu da İstanbul İmza Koleksiyonu sevenlerinin karşısında!

İkonik İstanbul Koleksiyonu, safran, tarçın, karanfil ve vanilyanın çekici ve sıcak baharat notaları ile gizemli bir dünyanın kapılarını aralıyor. Çarpıcı kalp notası, baştan çıkarıcı menekşe, yasemin ve siyah orkide ile harmanlanırken; alt notalar ise vanilya, amber ve miskin derin notaları ile sarılıyor. Sofistike odunsu sandal ağacı notaları, paçuli, sedir ağacı, baştan çıkarıcı Oud ile birleşerek kalıcı bir iz bırakıyor.

Parfümden kolonyaya, çubuklu oda kokusundan muma, banyodan bakım ürünlerine kadar geniş ürün yelpazesi ile çok sevilen ikonik İstanbul Koleksiyonu şimdi yepyeni ürünleriyle, geçmişten gelen bilgi birikimi sayesinde mucizevi sandal ağacı yağını gün yüzüne çıkartan özel formülleriyle karşınızda. Sizi İstanbul’un en güzel köşelerine götürürken incelikle düşünülmüş ambalaj tasarımları ile geçmişle geleceği, modernle mistiği, tutkuyla zarafeti bir araya getiriyor. Koleksiyona yeni eklenen ürünler de ambalaj ve şişe tasarımlarında nostaljik İstanbul’u simgesel detaylarla sunuyor.