Atasay’ın “Geleneksel Altın ve Pırlanta Çadırı”na Geri Sayım Başlıyor

Binlerce ürünün maliyetine hatta bazı ürünlerin zararına satışa sunulduğu Atasay Altın ve Pırlanta Çadırı, Atasay’ın Yenibosna’daki Merkez Çadır’ının yanı sıra Türkiye genelindeki 155 mağazada ve Atasay.com adresinde eş zamanlı olarak başlayacak. Sadece 4 gün sürecek ‘Atasay Geleneksel Altın ve Pırlanta Çadır Günleri’nde, takı tutkunlarını eşsiz ve kaçırılmayacak fırsatlar bekliyor!

Dünya trendlerine uygun imza  tasarımları ve gerçekleştirdiği ilklerle kuyumculuk sektörünün lider markası Atasay, bu yıl 19-20-21-22 Ekim tarihlerinde 14.sünü düzenleyeceği ‘Altın ve Pırlanta Çadır Günleri’ ile yine binlerce ürünü maliyetine hatta bazı ürünleri zararına fiyatlarla müşterileriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Atasay’ın, Yenibosna’daki Merkez çadırın yanı sıra  155 mağazada ve Atasay.com adresinde eş zamanlı olarak başlayacak indirim günlerinde, ailenin her üyesine hitap edecek farklı tarzda ve bütçelerde geçmiş sezona ait binlerce ürün büyük fırsatlarla satışa sunulacak.  Çadırda bu yıl altın ürünleri 1.590 TL’den, pırlanta ürünleriyse 3.990 TL’den başlayan fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunulacak. Her yıl ilginin katlanarak arttığı çadır günlerinde bu yıl Cumhuriyet’in 100. Yılına özel olarak ise pırlanta alışverişi yapan tüm ziyaretçilere zamansız bir sembol Pırlantalı Ay Yıldız kolye hediye edilecek.

Yenibosna Altın ve Pırlanta Çadır, 09:00-20:00 saatleri arasında açık olacak

Sayısız seçenek ve tarzı aynı çatı altında toplayan Atasay’ın, geçmiş sezon ürünlerini özel fırsatlarla tüketicileriyle buluşturacağı Yenibosna’daki Merkezinde açılacak Altın ve Pırlanta Çadır’ı 09:00-20:00 saatlerinde, mağazalar ise 10:00-22:00 arasında hizmet verecek. Atasay Altın ve Pırlanta Çadır Günleri için takviminizi şimdiden işaretleyin. 

Altın ve Pırlanta ürünlerde Örnek Fiyatlandırmalar:

Altın Tektaş Yüzük                                   Pırlanta Suyolu Bileklik (Pırlanta Alışverişine Pırlantalı Kolye Hediye)

Sezon Fiyatı: 2.790 TL                               Sezon Fiyatı: 19.900 TL

Çadır Fiyatı: 1.690 TL                                Çadır Fiyatı: 8.990 TL

Altın Set                                                      Pırlanta Baget Yüzük  (Pırlanta Alışverişine Pırlantalı Kolye Hediye)

Sezon Fiyatı: 16.190 TL                             Sezon Fiyatı: 11.780 TL       

Çadır Fiyatı: 9.990 TL                                Çadır Fiyatı: 5.890 TL

Altın Kelebek Kolye                                   Pırlanta Tektaş Yüzük (Pırlanta Alışverişine Pırlantalı Kolye Hediye)

Sezon Fiyatı 3.190 TL                                  Sezon Fiyatı: 8.850 TL

Çadır Fiyatı: 1.990 TL                                  Çadır Fiyatı: 4.990 TL

Pırlantalı Altın Bileklik (Pırlanta Alışverişine Pırlantalı Kolye Hediye)

Sezon Fiyatı: 17.190 TL

Çadır Fiyatı:  11.990 TL