Atasay Jou Blue: Sonsuzluğun Mavisiyle Yaz Modasına Renk Katıyor  

Denizlerin derinliklerinden kumlu plajlara uzanan doğanın büyüleyici manzaralarından ilham alan Atasay Jou Blue koleksiyonu, yeni tasarımlarıyla yaz mevsimine canlılık katmaya hazır!

Okyanusun gizemli renklerden, zengin dokulara, güneşin parlaklığından sevimli canlılara pek çok sembolü ışıltıya dönüştüren Jou Blue koleksiyonu, yeni tasarımlarıyla yaz stilini etkisi altına alıyor. 

Yenilenen koleksiyon, balık, yengeç, deniz yıldızı ve güneş gibi klasik sembollere ek olarak, kaplumbağa, mercan ve palmiye gibi yeni sembolleriyle mevsim gardırobuna yeni bir soluk getiriyor. Okyanusun derin mavisiyle buluşan mine ve taş renklerini, yeryüzünün canlı renk cümbüşünü ve hayatın içerisindeki zarif detayları minimal tasarımın estetiğiyle buluşturan koleksiyon her stile uygun zengin parçalar sunuyor. İncinin zarifliğini taşıyan kolyeler, renkli taşların ve minimal sembollerin yer aldığı bileklikler ve yüzükler, yazın olmazsa olmazı altın halhallar ve kolyeler yazın şıklığını ve rahatlığını parıltısıyla tamamlıyor.

Doğanın güzelliklerinden ilham alarak tasarlanan Jou Blue koleksiyonuyla, palmiyelerin serin gölgesinde, okyanusun mavisinde ve doğanın renk cümbüşünde kendinizi bulacaksınız. Yazın canlılığını stilinize taşıyın ve Jou Blue ile yazın tadını çıkarın!

Jou Blue koleksiyonuyla yazın taze enerjisini ve canlılığını stilinize taşımak için Atasay mağazalarını ve  www.atasay.com’u ziyaret edebilirsiniz.