Astrolog Hande Kazanova, TatilBudur’a Özel Burçların Bayram Rotalarını Belirledi!

Turizm sektörünün öncü oyuncularından TatilBudur, astrolog Hande Kazanova ile birlikte on iki burcun özelliklerine göre Kurban Bayramı rotalarını belirledi.

Misafirlerine kaliteli tatil sunan TatilBudur; bayramı en iyi şekilde değerlendirmek isteyenler için başarılı astrolog Hande Kazanova ile birlikte burçlara özel hazırladığı tatil rotalarını, cazip fırsatlarla tatilseverlerle buluşturuyor. Yüzde 25 ön ödeme fırsatı ile yurt dışı ve yurt içi  bayram turlarından; uçak,otel ve trasfer hizmetini bir arada sunan Kıbrıs tatil paketlerine, çocuklu ailelere özel otel ve kampanyalara, World’e özel vade farksız taksit seçeneklerine kadar bir çok ödeme kolaylığı TatilBudur’da.

Enerjik, Tutkulu, Cesur Ateş Elementleri İçin Bayram Önerileri

Ateş elementi olan Koçlar, Aslanlar ve Yaylar bu yazı iletişim halinde, gezerek, sevdikleriyle zaman geçirerek ve kültürel etkinlikler yaparak geçirecek. Koçlar ve yaylar kısa süreli tatillerini yurt içi turlarla değerlendirirken, farklı çevrelerden yeni dostluklar kuran Aslanlar bayram tatilini birbirinden değerli sanatçıların programlarının yer aldığı otellerde eğlence ve müziğe doyacak.

Toprak Elementleri Bayrama Hazır mı?

Boğalar, Başaklar, Oğlaklar bu yılın en çok çalışan burçları olarak tatilin keyfini doyasıya yaşayacaklar. Lüks ve konforun bir numaralı burcu Boğalar, TatilBudur’un Premium konseptinde bulunan otellerde özel seyahat danışmanı gibi birçok kişiselleştirilmiş tatil hizmeti ile ayrıcalıklı bir tatil yaşayacak.

Planlı ve odaklı hareket eden Başaklar, tatil programlarını erken rezervasyon imkanını kaçırmadan Kemer otellerinde değerlendirirken, dinlenmek isteyen Oğlaklar ise Akyaka, Urla ve Foça’da bulunan butik otellerde huzurlu bir tatilin kapılarını aralayacaklar. 

Hava Elementleri Keşfe Hazır!

İkizler bayram tatili için Kıbrıs’ı tercih listesinin ilk sırasında tutarken, Teraziler farklı ülkeleri keşfetmek için yurt dışı turlarını seçecek. Hem eğlenmek hem de sosyalleşmek isteyen Kovalar için ise Bodrum doğru bir rota olacak.

Su Elementleri için Yeni Bir Dönem TatilBudur’la Başlıyor

Yengeçler, Akrepler ve Balıklar, için  yeni bir dönem başlıyor.  Ailesi ile birlikte hem keyifli hem de ekonomik  bir tatil yapmak isteyen Yengeçler için Antalya, Bodrum, Marmaris otelleri güzel bir seçim olacak. Maddi anlamda dönüşüm yaşayan Akrepler bu yıl, premium tesislerde lüks ve konforu tatili deneyimleyecek. Sakin ve dingin bir tatil geçirmek isteyen Balıklar ise ev rahatlığında olan Akyaka, Foça, Urla veya Ölüdeniz’de yer alan butik ortamda sessiz ve huzurlu bir tatil imkanını TatilBudur’la yaşayacak.