Aşkın Renkleri En Kişisel Haliyle Vakko Eşarp’ta

Zarafetin temsilcisi Vakko Eşarp, Sevgililer Günü’nde tüm zamanların en romantik desenleriyle sınırlı sayıda satışa çıkan özel bir kapsül koleksiyon hazırladı. Aşkın büyüsünü taşıyan koleksiyon, 3 farklı renkten oluşuyor.

Türkiye’de modayı ve ötesinde bir yaşam tarzını ifade eden Vakko Eşarp, zamansız duruşuyla şimdi Sevgililer Günü’ne renk katıyor. Bu özel gün için sınırlı sayıda tasarlanan kapsül koleksiyon, Vakko’nun desenlerindeki sanatı ipek eşarplara yansıtarak aşkın en unutulmaz hediyesi oluyor.  

Koleksiyonda 90×90 ebatta üretilmiş olan ipek twill eşarp 3 farklı renkte sunuluyor. Eşarplar sezonun en göz alıcı ve sofistike renklerini bu 3 farklı ton ile desene taşıyor ve sonsuz aşkın göz kamaştırıcı gücünün kullanıldığı detaylarla birbirine bağlıyor. Bu özel tasarımda yer alan ‘love’ yazısı aşkın gücünü ve saflığını simgelerken; zincir, kalp ve çiçek motifleri zamansızlığın gücünü yansıtıyor. Sevgililer Günü’ne özel bu koleksiyon, tercih edilirse web sitesinden verilecek siparişlere özel olarak inisiyalli detayıyla hazırlanarak kişiselleştirilebiliyor.