ASHLEY JOY ÜRÜNLERİ WATSONS’TA SATIŞA ÇIKIYOR

‘Kendine iyi bak’ mottosuyla doğadan ilham alarak hazırlanan ve içerdiği özel formüllerle saçlara kaybettikleri sağlığı geri veren Ashley Joy bakım ürünleri, artık Türkiye’nin önde gelen güzellik ve kişisel bakım ürünleri zincirlerinden Watsons mağazalarında tüketicilerle buluşuyor.

Ashley Joy_Watsons

Ashley Joy markasının yaratıcısı Aslı Şen ve Watsons Türkiye Genel Müdür Yardımcısı; Ticaret Direktörü Mete Yurddaş’ın katılımı ile 2 Mart 2017, Perşembe günü düzenlenen basın toplantısında konuşan Aslı Şen, Watsons mağazaları aracılığı ile daha geniş kitleler ile buluşacak olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Ashley Joy ürünlerinin tüm Türkiye’den büyük talep gördüğünü söyleyen Aslı Şen, “Özellikle Anadolu’nun farklı şehirlerinden ürünlerimiz ile ilgili yoğun istek alıyoruz. Türkiye genelindeki Watsons mağazaları aracılığıyla ürünlerimizi artık daha kolay bir şekilde tüketicilerle buluşturacağız. Şu anda 59 Watsons mağazasında Ashley Joy ürünleri bulunmakta ancak bu sayıyı giderek artırmayı hedefliyoruz. Watsons’ta ilk etapta paraben içermeyen dört farklı saç ürünümüz yer alacak. İki ay içinde yeni bir şampuanımız ve bir saç maskemizi daha ürün gamımıza ekliyor olacağız. Ardından önümüzdeki aylarda vücut ve yüz temizleme ürünlerimiz satışa sunulacak.” dedi.

Watsons’ta Satışa Sunulan Ashley Joy Ürünler şöyle;

ASHLEY JOY Argan; Zeytinyağlı Şampuan

Argan sayesinde saçları nemlendirerek daha parlak ve canlı görünmesini sağlayan Ashley Joy Argan; Zeytinyağlı Şampuan, içeriğindeki zeytinyağı ile saç uçlarının kırılmasını önlemeye yardımcı oluyor. Düzenli kullanımında saçların yeniden yapılanmasını destekleyen şampuan saçları ağırlaştırmadan bakımını yapıyor.

Satış Fiyatı: 24.90 TL

ASHLEY JOY Saç Bakım Yağı

24 farklı bitkisel yağ ile zenginleştirilmiş Ashley Joy Saç Bakım Yağı, özellikle boyalı ve yıpranmış saçları sağlığına kavuşturuyor. İçeriğindeki A ve E vitaminlerinin antioksidan özelliği, saçı güneş ışığının zararlı etkilerinden korurken, Baobab yağı saça yoğun nem banyosu yapıyor.

Satış Fiyatı: 66.90 TL

ASHLEY JOY Argan Saç Bakım Serumu Asli Sen_BR1_7488

Kuru, nemini yitirmiş ve yıpranmış saçlar için hazırlanan Ashley Joy Argan Saç Bakım Serumu, özel formülü ile mat ve cansız saçlara ışıltı ve güç kazandırıyor. İçeriğindeki havuç yağının sağladığı A vitamini saçları yoğun şekilde nemlendiriyor.

Satış Fiyatı: 45.90 TL

ASHLEY JOY Saç Bakım Spreyi

Badem yağı ve buğday proteini ile zenginleştirilmiş özel formüllü Ashley Joy Saç Bakım Spreyi, duştan sonra saçların kolay taranmasını sağlarken, saçları besliyor ve kırık uçları yeniden yapılandırıyor. Ayrıca elektriklenmeyi engelleyen özel formülüyle fönün kalıcı olmasını sağlıyor, ısı ve mekanik işlemlerin saça verdiği zararı en aza indiriyor.

Satış Fiyatı: 34.90 TL