Armis Space Yatak ile Doğanın Topraklama Özelliğini Uykunuza TaşıyınDoğanın Etkili Gücü Şimdi Armis’in Space Yatak Modelinde

Stresin, yorgunluğun azaltılması ve uyku bozukluklarının önüne geçilmesinde etkili olan topraklama terapisi, Armis’in Space yatak modelinde kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Uyurken vücudu topraklama etkisi ile vücut dinginliğini sağlamaya yardımcı Space yatak, paket yay sistemi, antistatik kumaşı, fermuarlı yıkanabilir kılıfı ve omurga desteği sunan ergonomik tasarımıyla ruhu dinlendirirken, bedenin de rahat bir nefes almasına olanak tanıyor. Armis Space yatak, astronotların maruz kaldığı G basıncını indirgemek için geliştirilen visco destek katmanı ile yatağın vücut şeklini, alarak ağırlık noktalarındaki basıncı en aza indirgiyor.

Yüksek teknoloji ile geliştirdiği yatak ürünleri sayesinde konforlu ve rahat bir uyku deneyimi yaşatan Armis, ruh ve beden sağlığını ön planda tutuyor.

Doğanın İçindeymiş Gibi Hissettiren Yatak

Topraklamanın onarıcı etkisini uyku esnasında sunan Armis, Space yatak ile vücuttaki gerginliğin azaltılması, kas ve eklem ağrılarının en aza indirgenmesinde büyük rol oynuyor. Gece boyunca vücudu rahatlatma özelliği ile sabahları daha hafif ve dingin uyanmayı sağlarken doğanın içindeymiş gibi hissetmenize olanak tanıyor. Doğanın topraklama gücünü uyku ortamına getiren Armis Space, uyku kalitesinin de artmasına yardımcı oluyor.

Üstün esnek yapıya sahip elastik visco destek katmanı ile tasarlanan Space yatak, hafif ve sakin bir şekilde uyumayı sağlıyor. Çıkarılabilir ve yıkanabilir kılıfı ile hijyeni maksimum seviyede tutan Space yatak modeli, kaliteli kumaşı ile uzun ömürlü bir kullanım vadediyor.