Ariş Pırlanta’dan Şık ve Zarif Kelepçe Bileklikler

Ariş Pırlanta Koleksiyonunda yer alan Kelepçe Bileklikler bileğinize zarafet katacak.

Mücevherin öncü markası Ariş Pırlanta’nın altın, pırlanta ve değerli renkli taşlardan tasarladığı göz alıcı Kelepçe Bileklik modelleri bu sezon favoriniz olacak. 

Ariş’in Kelepçe Bileklik Modelleri, modern ama bir o kadar da şık görünmek isteyen kadınlara özel olarak tasarlandı. Günün her saatinde kıyafetlerin tamamlayıcısı olacak bileklikler spor şık kadınların gözdesi olacak.

Altın, değerli taşlar ve pırlantadan oluşan ve farklı formları ile dikkatleri üzerine çeken kelepçe bileklik kombinlerinden birini seçerek siz de tarzınızı konuşturmanın yanında farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Altın ve pırlanta’nın uyumu dışında  renkli taşların pozitif enerjisiyle tasarlanan kelepçe bileklik modelleri ile  bu sezon da göz kamaştıracaksınız. 

Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, yüzlerce şık tasarımlardan oluşan tüm koleksiyonları ve ürünleri, www.arispirlanta.com ile Ariş mağazalarında sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini instagram (aris_pirlanta) facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.