Ariş Pırlanta’dan Nesilden Nesile Taşınan Efsanevi Elmas Tasarımlar

Ariş Pırlanta’nın göz alıcı elmas mücevher tasarımları, sevdiklerine nesilden nesile kalıcı bir hediye vermek isteyenler için eşsiz bir seçenek…

Ariş Pırlanta’dan Nesilden Nesile Taşınan Efsanevi Elmas Tasarımlar

Kalıcı ve güçlü duyguların bir yansıması olan elmas mücevherleri klasikten moderne geniş bir yelpazede ele alan Ariş Pırlanta’nın benzersiz tasarımları, gözalıcı hediye seçenekleri sunuyor. En özel ve güzel günleri sevgi dolu anılarla, eşsiz hediyelerle kutlamak için Ariş Pırlanta size yine birbirinden şık seçenekler sunuyor. Nesilden nesle taşınan efsanevi parıltılarla dolu elmas takılar, yaşamımızın en değerlilerimize olan sevgimizi ve minnettarlığımızı ifade etmek için eşsiz bir seçenek oluşturuyor.

Onu sonsuza kadar hatırlatacak ve kuşaktan kuşağa aktarılacak benzersiz bir hediye seçimi olan elmas takılar, geçmişi ve geleceği simgeleyerek annenizi derinden etkileyecek. Klasik çizgilerden farklı kesimlere sahip tasarımlardan oluşan koleksiyonda, zarif kolyeler, büyüleyici yüzükler ve şık küpeler gibi çeşitli seçenekler bulunuyor. Özenle seçilmiş en kaliteli elmaslarla işlenmiş olan her bir parça, uzun yıllar boyunca ailenizdeki annelerinize unutulmaz bir parıltı sunacak şekilde tasarlandı.

Mücevher sektörünün öncü markası Ariş Pırlanta, göz kamaştıran elmas tasarımları ile günün her saatinde annelerin ışıltısını tamamlıyor. Dünyanın en değerli taşı olan elmas, Ariş Pırlanta tasarımlarında hayat buluyor. 

Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca tasarımları www.arispirlanta.com ile Ariş mağazalarında sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.