Ariana Grande İmzalı Makyaj Markası r.e.m beauty Türkiye’de Yalnızca Sephora Online Mağazasında!

Milyonların takip ettiği Grammy ödüllü dünyaca ünlü şarkıcı Ariana Grande imzalı makyaj markası r.e.m. beauty artık Türkiye’de de kozmetik tutkunlarıyla buluşuyor. Ariana Grande’nin yüksek performanslı r.e.m. beauty markası, Şubat ayı itibariyle Türkiye’de yalnızca sephora.com.tr’de satışa sunuluyor.

Grammy ödüllü Ariana Grande’nin yaratıcısı ve kurucusu olduğu, yüksek performanslı ve cilt bakımına duyarlı içerikleriyle zenginleştirilmiş makyaj markası r.e.m. beauty, 2023 Şubat itibariyle Türkiye’de sephora.com.tr’de yerini alıyor.

Ariana Grande’nin r.e.m beauty markası, çok amaçlı ve doğal içerikli geniş ürün yelpazesi ile Şubat ayından itibaren sephora.com.tr’de kozmetik tutkunlarıyla buluşuyor. Grande’nin makyaj markası r.e.m. beauty, kirpikleri uzatan ödüllü maskara, ten makyajına heyecan katan allıklar ve çarpıcı rujlardan oluşan muhteşem bir ürün yelpazesi sunuyor. Zengin formüllerin eşsiz dokularla buluştuğu makyaj markasında; kirpiklere uzun görünüm etkisi veren ödüllü flourishing lengthening mascara, hem yanaklar hem de dudakta kullanılabilen eclipse blush & lip stick’in yanı sıra lansmandan bu yana defalarca tükenen nemlendirici etkili essential drip lip oil, lustrous liquid eyeshadow ve cooling blurring undereye balm gibi TikTok’ta viral olan favori ürünler de yer alıyor.

Kendini ifade etme, 1960’lar nostaljisi ve klasik güzelliğe dayalı yaklaşımı ile r.e.m. beauty, mükemmel bir göz makyajı, ışıltılı cilt ve dudaklar ile o an nasıl hissettiğiniz ve yaratmak istediğiniz görünüme bağlı olarak sizi günlük hayattan alıp bu dünyanın dışına çıkarıyor.

r.e.m beauty’nin kurucusu ve yaratıcısı dünya starı Ariana Grande, markasının Sephora’da kozmetik tutkunlarıyla buluşmasıyla ilgili şöyle dedi: “Markayı nihayet Avrupa’da, özellikle de dünyanın en sevilen güzellik mağazası Sephora’da satışa sunuyor olmak son derece özel ve anlamlı. Çok heyecanlıyım, gurur duyuyorum!”

Sephora Avrupa ve Ortadoğu Başkanı Sylvie Moreau ise r.e.m beauty hakkında şunları paylaştı: “Sephora, dünyaca ünlü bir isim olan Ariana Grande tarafından yaratılan ilk ve tek markayı müşterilerine özel olarak sunmaktan heyecan duyuyor! Sephora olarak müşterilerimizin ilham almalarını ve yenilikçi formüllerin nostaljik ama daima güncel bir estetik anlayışıyla buluştuğu bu yeni güzellik tasavvuruyla etkileşime geçmelerini sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.”