Apple’dan 23 Nisan Programı

Çocukların sağlıklı iletişim kurmasına ve hak ettikleri gibi eğlenmesine her daim destek olan Apple, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde sürprizle geldi.

Apple Store’un 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda yayına girecek tamamen Türk geliştiricilerin uygulamaları oldukça çeşitli ve ilgi çekici. Bu uygulamalar, çocukların eğitim ve öğrenme süreçlerine katkı sağlayacak şekilde tasarlanmış. Özellikle çocukların matematik, dil, mantık ve sanat alanlarında gelişimlerine yönelik uygulamalar öne çıkardığı her daim biliniyor. Türk geliştiricilerin yaratıcı fikirleri ve özgün tasarımları ile hazırladığı bu sayacağımız uygulamalar, çocukların hem eğlenmelerine hem de öğrenmelerine olanak sağlayacak.

MentalUP Akıl & Zeka Oyunları

Çoğunlukla yetişkinler için hazırlanan zeka oyunlarına mükemmel bir alternatif tamamen Türk geliştiriciler tarafından çocuklar için hazırlanarak sunuluyor; MentalUP uygulaması. 23 Nisan’a özel yarışmasını da kaçırmayın!

Kidly – Çocuk Hikayeleri

23 Nisan’ı Kidly’nin birbirinden harika, eğlenceli ve eğitici çocuk hikayeleri ile kutlayın!

Tiny Minies

Çocuklara matematikten problem çözmeye kadar birçok seçenek ile oyun oynayarak eğitim veren Tiny Minies 23 Nisan’a dolu dizgin giriyor.

Türkiye’den diğer harika çocuk uygulamaları için buraya tıklayın!