Anneler Gününe Özel Ayrıcalıklı Hediyeler WMF’te

Mutfaktaki standartlarında kaliteden, sofralarında ise lezzetten ödün vermeyen anneler için ideal hediye seçenekleri WMF’te. 1853’ten bu yana inovasyondan, uzmanlık ve minimal estetikten gücünü alan WMF, Anneler Günü’ne özel iki ve üzeri ürün alımında yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor.

171 yıldır yüksek kaliteye sahip ürünleriyle milyonlarca kişinin evlerindeki yemek hazırlama, pişirme, yeme ve içme deneyimlerine eşlik eden WMF, Anneler Günü’ne özel, mutfak deneyiminin dört aşamasına hizmet eden geniş ürün gamıyla avantajlı fırsatlar sunuyor.

1853’ten bu yana Alman metal işçiliğinin kalitesi, mükemmeliyetçilik anlayışı ve yenilikçilik gücüne olan inancıyla, kullanıcılarına eşsiz deneyimler yaratmaya odaklanan WMF, bu yıl iki ve üzeri ürün alışverişinde yüzde 20 indirim fırsatıyla Anneler Günü’nü daha özel kılıyor.

Profesyonel dünyadan ilham alarak evler için tasarlanan hediyelerle Anneler Günü’nü benzersiz kılmak mümkün

Lezzet deneyimini en üst düzeyde sunmak ve her türlü zorlu mutfak koşulunun üstesinden gelmek için üretilen WMF’in Anneler Günü kampanyasında uzmanlık ve yüksek kalitesini öne çıkaran ürünler yer alıyor. İşte bazıları:

  • Geleneksel pişirme zamanını yüzde 70’e kadar düşüren, yedi aşamalı güvenlik sistemine sahip, hızlı ve sağlıklı pişirmenin en kolay yolu olan ister tekli ister set halinde WMF Perfect Düdüklü Tencereler (7.999TL- 16.999TL)
  • Her mutfağa uygun, 30 yıl garantili, modern ve pratik WMF Fusiontec Pembe Kuartz dört parça Tencere Seti (23.999TL)
  • Tüm duyulara hitap eden bir deneyim vadeden önceden ayarlanmış 18 içecek programı bulunan WMF Perfection Kahve Makineleri (49.999TL- 89.999TL)
  • WMF Lono Contact Grill Izgara ve Tost Makinesi ile mutfakta pratik kullanım ve yüksek performans bir arada. (9.999TL)
  • Paslanmaz çelikten iki kanatlı bıçak ve cam haznesi ile lezzetli yemekler için malzemeleri öğütür, doğrar, karıştırır ve keser: 1 litre kapasiteli WMF Kult X Cam Doğrayıcı (3.499TL)
  • Lezzetli ve keyifli kahve deneyimine eşlik eden tekli, ikili ya da dörtlü WMF Porselen, Cam Kahve Kupaları ve Bardakları (699TL- 1.499TL)
  • Sofra sunumlarına şıklık, estetik ve işlevsellik katan spatula, maşa, kaşık gibi WMF Sunum ve Servis gereçleri (399TL- 699TL)
  • İnce formu ve akıllı işleviyle öne çıkan şık cam tasarımlı ikonik WMF Cam Karaflar (1.399TL- 2.599TL)
  • Sağlam ve şık Cromargan® paslanmaz çelikten üretilen, WMF kalitesini sofralara taşıyan 36 ya da 90 parça WMF Çatal, Kaşık, Bıçak Setleri (13.999TL-44.999TL)

1853’ten beri mutfak deneyimini zevke dönüştürüyor

Minimal estetik anlayışından gelen tasarım gücüyle WMF, mutfak deneyiminin hazırlama, pişirme, sofra ve içecek olarak tüm dört aşamasına hizmet ediyor. Geniş yelpazedeki ürün gamıyla WMF, evdeki yaşantılara zevk katmayı hedefliyor.

Patentli ve çok dayanıklı Cromargan® paslanmaz çelik kalitesi

1853’ten bu yana Alman metal işçiliğinin gücünü arkasına alan, patentli ve benzersiz WMF teknolojisi Cromargan®, yemek deneyimlerini benzersiz kılıyor. 1930’da ticari marka olarak tescil edilmiş, sağlam ve estetik bu teknoloji, 2008’e gelindiğinde bir adım ileri taşınarak Cromargan Protect® ile geliştirilip mutfak deneyimlerini bir adım ileriye taşındı.

WMF’in Anneler Günü hediye seçeneklerini incelemek için tıklayınız: https://www.wmf.com.tr/anneler-gunu-hediyeleri/