Anı Kutlayan Kadınlara Ayje 2023 Swimwear Koleksiyonu

Zamanının ötesinde tasarım çizgisine sahip olan AYJE, beşinci yılını AYJE kadınlarından aldığı ilhamla tasarladığı “Celebrate The Moment” 2023 swimwear koleksiyonu ile kutluyor.

AYJE, Celebrate The Moment 2023 swimwear koleksiyonunu, beş yıldır AYJE ile birlikte olan kadınlara adıyor. Zamansız tasarımları, modern kesim detayları, ikonik modelleriyle bu yazın en hit plaj koleksiyonunu sizlere sunuyor. El işçiliğinin hakimiyet kurduğu koleksiyon, kendi trendlerini yaratan tasarımlarıyla sahil şeridinde iddialı görünümler sunmaya hazırlanıyor.

Enerji dolu yaz stillerine ilham olan AYJE tasarımları, canlı renkleri, dinamik formları, zengin aksesuar detayları ile ön plana çıkıyor. Kombinlenebilir bikini modelleri, vücudu saran mayolarıyla zaman kavramından bağımsız bir stille karşınıza çıkıyor.

Trend plaj görünümleri için anahtar parçalardan oluşan AYJE Celebrate The Moment 2023 swimwear koleksiyonu; AYJE’nin özel olarak ürettirdiği boncuk aksesuar detaylarıyla zenginleşen Diana, dokulu kumaşı ve yaratıcı zigzag deseniyle kendi trendini yaratan Grace, fitilli kumaş ve canlı renk seçkisiyle dikkatleri üzerine çeken Audrey, özgün kumaşı ve modern kesim detaylarıyla adından söz ettirmeye hazırlanan Marilyn, plaj stillerine şıklık katan zincir detaylarla bütünleşen, leopar desenli tasarımlarında yer aldığı Jackie ışıltılı kumaşı ve eşsiz renk uyumu ile Twiggy olmak üzere adını verdiği altı ayrı line’dan oluşuyor.

Üstün kumaş kalitesi ile uzun ömürlü kullanım avantajı sağlayan AYJE, güçlü mayo koleksiyonunu trend plaj giyim modelleriyle destekliyor. %100 cotton kumaş ve havlu kumaşlarla tasarlanan, batik ve şal desenlerle bütünleşen püskül detaylarıyla hareketlenen beachwear koleksiyonu ise plaj stillerini tamamlıyor.

AYJE tasarımlarını, bu yaz açılacak yeni AYJE Göcek mağazasında www.ayjeshop.com.tr online alışveriş sitesinde AYJE Bodrum, Vakkorama, Beymen, Club Marvy, Paloma Finesse Hotel, Homelike, Hillside, Oio Boutique, Edwards, Lujo Hotel, Maça Kızı, Lookbook Store, Pop Corner, Marsel Selimiye, Vaye Hotel Urla, Sing in Store, Collection Point, Sırr Bebek, Maxx Royal Hotel mağazalarında sizleri bekliyor.