Anew Protinol Power Serum’un Gücü Şimdi Göz Çevresi Bakımında!

Dünyada sadece Avon’a özel ve patentli PROTINOL TM  teknolojisi ile geliştirilen Anew serisi büyümeye devam ediyor. Devrim yaratan PROTINOL TM teknolojisi ile geliştirilen Avon Anew Protinol Power Serum‘un gücü şimdi göz çevresi bakımınızda!

PROTINOL TM teknolojisi ile geliştirilen Avon Anew Protinol Power Serum ve Avon Anew Portinol Power Göz Çevresi Kremi içeriğindeki tip I ve tip III ikili kolajen desteği ile cildinizin güçlenmesine ve 7 günde 7 yaşlanma karşıtı etkiyi görmenize yardımcı olmak için çalışır. Düzenli kullanım ile derinlemesine yoğun nemlendirme ve hafifleyen ince çizgi ve kırışıklık görünümüyle birlikte daha pürüzsüz, daha sıkı, daha parlak, daha güçlü hissedilen ve daha genç bir cilt görünümünü elde edebilirsiniz.

Yeni Avon Anew Power Göz Çevresi Bakım Kremi isegöz çevrenizi anında aydınlatırken ince çizgilerin görünümünü hafifletir ve yoğun nemlendirme sağlar.  Yeni Avon Anew Power Göz Çevresi Bakım Kremini göz çevresinin etrafına, göz kapaklarının ve kaş kemiklerinin altına küçük bir miktar sürdükten sonra kremin özel olarak tasarlanan aplikatör ucu aracılığıyla göz çevresine nazik hareketlerle cilde yedirmek yeterli.

Siz de tüm cilt tipleri, tonları ve yaşları için uygun olan ve yüz ve göz çevresi bakımınızı yeniden şekillendirecek bu ikiliyi keşfetmeye hazır olun. Yılların kolajen kaybını geri kazandıracak gücü keşfedin ve 7 günde 7 yaşlanma karşıtı etkisi görün!

  • Avon Anew Protinol Power Göz Çevresi Kremi 203,99 TL
  • Avon Anew Protinol Power Serum 239,99 TL