Andülasyon Terapi Nedir? Andülasyon Terapisi ile Fazla Kilolara Veda!

Andülasyon terapi nedir? Andülasyon terapisi kilo verdirir mi? Andülasyon zararlı mı? Andülasyon terapi kimler kullanamaz?

Andülasyon Terapi Nedir?

Andülayson Terapi; batıda 10 yılı aşkın süredir ağrı kesici, performans artırıcı ve genel sağlık durumunu destekleyici bir yöntem olarak kullanılan, biyofiziksel prensiplere dayalı yeni nesil bir tedavi yöntemidir.

Andülasyon terapisi kilo verdirir mi? Andülasyon zararlı mı? Andülasyon terapi kimler kullanamaz? Dyt. Seda Dursun ve Dyt. Ayşenur Saral anlatıyor…

Dyt. Seda Dursun ve Dyt. Ayşenur Saral tarafından kurulan NOU WELLNESS, kalıplaşmış güzellik algılarına göre değil sağlıklı değişimler yaratma misyonuna bağlı olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Sağlığınızı koruyarak istediğiniz değişimi başlatmanızı hedefleyen uzman kadro, adeta sektörde fark yaratıyor.  Kişiye özel verilen beslenme danışmanlığı ile öne çıkan NOU WELLNESS, danışanlarına çok daha fazlasını sunuyor. Beslenme danışmanlığını destekleyecek farklı uygulamalarla  gerçekleştirdiği değişimleri mükemmel kılıyor. Ünlü diyetisyenler, düzenli bir beslenme programı ile beraber Andülasyon Terapisi  ile ödem atımı ve metabolizmanın hızlandırılmasını sağlayıp daha kolay kilo verilmesini sağlıyor.

Andülasyon Terapi’nin yağ yakımını hızlandırdığını ifade eden Saral ve Dursun, “Sağlıklı yaşam ve zayıflama programında bu sistem vücuttaki enerji, yağ, su dengesini sağlamaya yardımcı olur. Andülasyon sisteminin bir diğer önemli etkisi ise bölgesel yağlanmada dokuları uyararak yağ yakımını hızlandırır” diye konuştu.  Ayrıca danışanlara Türkiye’de yalnızca NUA WELLNESS’ da bulunan SLABİ3 cihazı ile yağ kırma işlemi gerçekleştiriliyor.

Danışanların bir bütün olarak tüm değişimlerini gerçekleştirmek amacıyla birçok farklı alanda hizmet veren NOU WELLNESS’da bölgesel incelme, andülasyon terapisi, medikal estetik, cilt bakımı ve wellness uygulamaları, lazer epilasyon, psikolojik danışmanlık ve pilates stüdyo çalışmaları da bulunuyor.