Aloe vera ile hem ışıltı hem iyileştirici etki

İçeriğinde 20 mineral, 18 aminoasit ve 12 vitamin bulunan aloe vera özsuyuna yüzde 90 oranında yer veren Thalia Natural Beauty Aloe Vera Serisi Onarıcı ve Nemlendirici SOS Serum, cilde ışıltı ve gençlik taşırken her tür cilt problemi ve enfeksiyonu üzerinde iyileştirici etki yaratıyor.

Aloe vera, kozmetik sektöründe adını sıklıkla duyduğumuz bir bitki. “Sarısabır” olarak da adlandırılan bu bitki, cildimiz için sayısız faydaya sahip. İşte bu nedenle AR-GE çalışmalarıyla dikkat çeken Akten Kozmetik, aloe veranın özsuyuna yüzde 90 oranında yer veren Thalia Natural Beauty Aloe Vera Serisi Onarıcı ve Nemlendirici SOS Serum’u yarattı.

Gücünü ölümsüzlüğün bitkisi aloe veradan alıyor

Aslen Afrika kökenli olan ve 400 farklı türü bulunan aloe vera, Mısırlılar tarafından “ölümsüzlüğün bitkisi” olarak tanımlanmış. Bunun sebebi gerçek bir mineral, aminoasit ve vitamin deposu olması. Zambakgiller ailesinden olan aloe veranın yaprakları kırıldığında ortaya çıkan jelimsi özsuyunda 20 mineral, 18 aminoasit ve 12 vitamin var.

İşte bu jelimsi özsu; cilt bakımının bir adım ötesine geçmek, cildin en alt katmanlarına bile bakım, nem, ışıltı ve gençlik ulaştırmak için serum olarak formülize edildi. Normal nemlendirici ve bakım kremlerinden çok daha yoğun ve güçlü bir içeriğe sahip olan, cilde çabucak nüfuz eden Thalia Natural Beauty Aloe Vera Serisi Onarıcı ve Nemlendirici SOS Serum, yüzde yüz doğal bir ürün. İçeriğindeki yüzde 90 oranındaki aloe vera ile cildi temizleyip bakımını yapıyor, onarıyor, nemlendiriyor, ciltteki gerginliği hafifletiyor, rahatlatıyor ve kan dolaşımını hızlandırıyor. Yeni kırışıklıkların oluşmasını önlemeye ve yüz çerçevesinin doğal halini korumasına yardımcı oluyor.

tha2

Cilt enfeksiyonları ve problemlerinde de etkili

Thalia Natural Beauty Aloe Vera Serisi Onarıcı ve Nemlendirici SOS Serum’un çok önemli bir özelliği daha var. Gücünü aloe veranın iyileştirici gücünden alan serum, ciltteki pek çok problemin ve enfeksiyonun giderilmesinde son derece etkili.

Thalia Natural Beauty Aloe Vera Serisi Onarıcı ve Nemlendirici SOS Serum akneyle harika bir şekilde savaşırken mantar, sedef, egzama oluşumunda ve tedavisinde önemli faydalar sağlıyor. Yanık, yara ve böcek sokması durumlarında cildi daha çabuk iyileştiriyor. Epilasyon işlemleri ve ameliyat izleri gibi problemlerin giderilmesini başarıyla destekliyor.

tha1