Akdeniz Yaşam Tarzını Taşıyan İlk Markadır

Barselona’nın çağdaş ve canlı ruhunu Akdeniz parfümleriyle aktarıyor. İmza parfümler, hakiki ve karakter dolu.

Tamamen gerçek zanaatkarlar tarafından Barselona’da üretilen kendi kimliğine sahip esanslar.

Şehirleri için ortak bir vizyona ve koşulsuz sevgiye sahip kardeşler Sara ve Joaquim, 2010 yılında Carner Barcelona’yı kurdu.İspanyol deri zanaatkarlarından oluşan köklü bir aileden gelen Sara ve Joaquim, erken yaşlardan itibaren kaliteli işçiliğin ve yerel çalışmanın değerini öğrendi. Bu değerleri Carner Barcelona‘ya gururla aşıladılar.

Akdeniz’in sanatı, kültürü ve zahmetsiz yaşam tarzı, Carner Barcelona’nın kişiliğini tanımlar. Carner parfümlerinin her biri, canlılık ve tazelik dolu bir yaşam tarzı olan Akdeniz’in ruhunu kapsar.

Barselona’da Şekillendirildi

Parfümlerimizin yaratım süreci, tasarımı ve üretimi Barselona’da gerçekleşir.Kokularımızın uyandırmak istediğimiz Akdeniz kültürüyle dolu olması için yerel tedarikçilerimizin deneyimine ve özverisine güveniyoruz.

Ayırıcı Kalite

En rafine içeriklerle oluşturulan, gün boyu cilt üzerinde gelişen ve tüm yönlerini ortaya çıkaran parfümler. Asil ve sıcak, klasik bir Akdeniz malzemesi olan ahşap, markanın DNA’sıdır. Carner şişelerinin sürdürülebilir kapaklarında görsel olarak temsil edilir. Zarif cam şişe, Barselona’nın çağdaş ruhuna bir övgüdür. Temiz ve minimalist formu, Akdeniz kıyısında yaşamanın sadeliğini ve zahmetsiz tavrını temsil ediyor. Her parfüm kutusunun içine, her kokunun benzersiz duygusunu uyandıran özel bir mesaj kazınmıştır.

Sürdürülebilirlik

Tüm parfümlerimiz vegandır ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

İçeriğimizin çoğu, yerel toplulukları desteklemek için tasarlanmış etik kaynak sağlama programlarından gelir. Formüllerimiz %100 Sülfat içermez, Paraben içermez ve Ftalat içermez. Ahşap kapaklarımız sürdürülebilir Avrupa ormanlarından elde edilmektedir. Plastik selofanımızı yenilenebilir kaynaklara dayalı bir filmle değiştirdik. Çevreye daha saygılı içerik ve hammadde arayışı ve lojistik optimizasyonu konusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.