MAGNUM YAKUT X BOBBI BROWN CRUSHED LIQUID LIP İLE HAZZI KEŞFETME ZAMANI

Dondurma ve çikolata dünyasının haz otoritesi Magnum ve kadınların doğal güzelliğini ön plana çıkaran ürünleri ile dünyanın en prestijli kozmetik  markalarının başında yer alan Bobbi Brown, yazın ilham veren işbirliğini duyurdu. Magnum Yakut’un baştan çıkaran rengi, kadifemsi dokusu ve “duyusal bir haz” olarak tarif edilen eşsiz lezzeti, Yasemin Özilhan’ın favori renklerinden oluşan Bobbi Brown Crushed Liquid Lip koleksiyonuna yansıdı.  Crushed Liquid Lip renk paletindeki Magnum Yakut rengi, bu yazın en eğlenceli ve cesur stillerini tamamlayacak.yas2

Magnum Yakut X Crushed Liquid Lip, yumuşak dokusu ve zengin nemlendirici özelliğiyle dudaklarınıza tatlı bir parlaklık kazandırırken dudaklarınızda dolgun ve rahatlatıcı bir his yaratıyor. Eğlenceli ve çabasız, natürel tondaki Magnum Yakut X Bobbi Brown Crushed Liquid Lip, günden geceye kusursuz bir makyajın vazgeçilmezi olacak.

bob3

Magnum Yakut X Bobbi Brown Crushed Liquid Lip Özel Bir Davette Tanıtıldı

Magnum ve Bobbi Brown ev sahipliğinde gerçekleşen davete katılan isimler arasında; Yasemin Özilhan, Batya Kebudi, Ceylan Çapa, Melisa Aslı Pamuk, Ece Yaşar, Çiğdem Batur, Dila Tarkan, Mert Vidinli, Tuğçe Melis Demir, Pınar Özdemir Hotiç vardı.