adL 2017 İLKBAHAR-YAZ KOLEKSİYONU’NDA TROPİKAL ETKİ

adL’DEN BİR İLK, DOĞA DOSTU LINE, NATURE LOVE…

adL, 2017 İlkbahar-Yaz tanıtım çekimi, moda fotoğrafçısı Lara Sayılgan’ın objektifinden model Natalia Uliasz’ın güzelliğinde Amerika’nın renkli ve sadece yaz yaşayan şehri Miami’de gerçekleşti.
Mutlu, stil sahibi ve kendine güvenli kadının markası adL, Casual Line ve doğa dostu Nature Love koleksiyonlarıyla bu bahar hislerinize tercüman oluyor…

Miami’nin güneşli ve yaşayan sokaklarının izleri, tropik ve çiçek desenler, pozitif renkler bu sezon adL 2017 İlkbahar-Yaz kadınına enerjisini yansıtıyor.

Sezon trendleri arasında yer alan dantel romantizmini geride bırakarak, kol, bilek ve omuz detaylarda minimal bir ruha bürünüyor. Çizgili poplin kumaşlarla yapılan gömlek, bluz ve pantolonlar farklı renk tonları ve zaman zaman bağcık detaylarıyla sizi deniz yolculuğuna çıkarırken, jakar kumaşlarla hareketlenen kloş etekler gardırobunuzun vazgeçilmezini tamamlıyor. adL 2017 İlkbahar-Yaz, mint yeşili, powder blue, pink tonlarını yazın ruhunu ve enerjisini yansıtan tropikal desenlerle, elbise, pantolon ve bluz tasarımlar da kombinleyerek yazın dinamizmini arttırıyor. Volan modası özellikle bluz ve elbiselerde olmak üzere, kol ve omuz detaylarıyla bu sezonda da ön taraflardaki yerini alıyor.

CASUAL LINE
Gençliğin freshliğini yansıtan koleksiyon, enerjisiyle çok popüler… Modern 2017 çizgileri ve renkleri, evden çok dışarıda zaman geçiren kadının kimliğiyle sokakların dili oluyor…

NATURE LOVE
Bu sezon adL koleksiyonlarında ilk kez yer alacak olan Nature Love %100 doğal pamuk ve keten kumaşlardan oluşuyor. Kahve, haki, bej, lacivert renkte ki doğal kumaş tasarımlar, olgun ve tavır sahibi, farkındalığı yüksek, doğal seven adL kadınının sadeliğine bürünüyor.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık; “Yaz sezonu moda sektörüne her zaman heyecan verici kıpırtılar ile merhaba der. Biz de SS’17 koleksiyonumuz için Tasarım sürecimizi bu yıl Miami’nin renkli ve enerjik ambiansını hayal ederek boyutlandırdık. Floral desenlerin hareketliliği yazın fresh ruhunu yansıtırken marine çizgiler zarif detaylarıyla sıcak yazı karşılıyor…” dedi ve ekledi.

“Bu yaz sezonunda modaseverlere yazın en doğal halini yaşatacak bir sürprizimiz var…adL koleksiyonlarında ilk kez yer alacak NATURE LOVE Koleksiyonu, ismine vurgu yapar şekilde %100 doğal kumaşlardan oluşuyor. Klasiklerin en iyi yorumlanmış halini seven kadınlar için tasarlanan koleksiyonda pamuk, keten kumaşlar düz ve sade kesimleriyle konforu garantilerken şık bir görünümüde beraberinde getiriyor.”

Merak edilen adL 2017 İlkbahar-Yaz koleksiyonun en göze çarpan parçalarını galeriden inceleyebilirsiniz.

aa