Adidas’tan Yeni Koleksiyon: Ozworld

adidas Originals, yeni Ozworld koleksiyonuyla İlkbahar/Yaz 2022 sezonunda geçmiş ve gelecek arasındaki boşluğu doldurarak yeni özgür bir alan yaratıyor. Koleksiyon konforun yanı sıra, dijital evrende cesaretle kendini ifade etmeyi ve özgürlüğü teşvik ediyor. 

adidas, 1990’larda Ozweego’yu ilk kez tanıttığında, sınırsız bir keşif zamanıydı. 30 yıldan fazla bir süre sonra dünya bir kez daha cesur ve yaratıcı keşiflerin yeni bir çağına girdi. Yepyeni Oznova, Ozelia veya Ozweego, herkes için bir ayakkabı serisi, her siluet stil denemesi için bir platform olmanın yanı sıra kendini ifade etme arayışı için bir birliktelik çağrısı haline geliyor.

Abartılı konforla tanımlanan ve cesur çizgilerle hayat bulan Ozworld serisinin en yeni üyesi Oznova spor ayakkabı, koyu renkli panellerde parlayan ve adiPlus yastıklamayla uyumlu bir dış tabanın üzerine oturan yarı saydam üst katmana sahip. Konfordan ödün vermeyen fütürist bir görünümle tamamlanan Ozelia ise, dinamik adiPrene yastıklı dış taban ve şık bir üst kısımdan oluşuyor. Cesur yeni yolculuğunda geçmiş görsel kodlarını kullanan Ozweego silüeti, 90’ların sonları ve 2000’lerin başlarındaki en iyi tasarım ipuçlarını taşıyor. adiPrene orta tabanıyla burunda ve topukta hedeflenen desteği sağlayarak bunları etkileyici bir şekilde günümüze taşıyor.

adidas Originals İlkbahar/Yaz 2022 Ozworld koleksiyonunun gelişini kutlamak için sınırları zorlayan dijital yaratıcı Jon Emmony, dijital ve fiziksel ortamlar arasındaki alanı cüretkar bir şekilde aşan gerçek dünyanın dışına taşan bir kampanya hayal etti. Ozworld ayakkabıları, satışa çıkarılmasının yanı sıra herkesin kendini benzersiz bir şekilde ifade etme vizyonunu ortaya koyacak yeni bir dijital deneyim sunmaya da hazırlanıyor.