Acqua Perfection SPF 50 Serisi ile Güneş Kalkanı Etkisi

Yüzünüz için güneş koruyucu kullanmak cildinizi genç ve sağlıklı tutmanın en önemli adımlarının başında geliyor. Uzmanlar yaz aylarında daha yüksek faktörlü ürünlerin günlük rutine dâhil edilip gün içinde sık sık yenilenmesini öneriyor.  Acqua Perfection’ın temiz içerikli 50 SPF ürünleri, cildinizi UVB ışınlarına karşı çok yüksek oranda koruyor.

Acqua Perfection SPF 50 Yüz Kremi yüksek anti UVB etkisi ve benzersiz UVA önleyici performansıyla güneşten gelen zararlı ışınlara karşı ekstra koruma kalkanı sağlıyor. İçeriğindeki Centella asiatica, panthenol (B5 Vitamini) ve aloe vera ile güneşin zararlı etkilerine karşı sizi korurken kolajen ve hyaluronik asit desteğiyle yoğun nemlendirme sağlıyor. Centella asiatica, cildin yenilenmesini desteklerken, panthenol (B5 vitamini) cildi nemlendiriyor ve onarıyor. Aloe vera ise cildi sakinleştip rahatlatıyor.

Güneş korumasının tamamlayıcısı SPF 50 Güneş Koruma Spreyi yüksek anti UVB etkisi ve benzersiz UVA önleyici performansıyla güneşe karşı güvenli koruma sağlıyor. Sprey formatı kullanım kolaylığı sağlarken ultra hafif, su bazlı ve renksiz dokusu sayesinde beyaz izler ve yağlı tabaka bırakmıyor. Parlamayı engellemeye yardımcı akışkan dokuya sahip olan Acqua Perfection SPF 50 güneş koruyucu sprey cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı korurken aynı zamanda doğal içeriklerle besliyor.