Acqua Perfection SPF 50 Güneş Koruyucu Sprey İle Yaza Siper Alın!

Yüzünüz için güneş koruyucu kullanmak cildinizi genç ve sağlıklı tutmanın en önemli adımlarının başında geliyor. Sadece yaz ayları değil dört mevsim boyunca güneş koruyucu kullanmanız gerektiğinin bilincinde olduğumuz bu dönemde, özellikle yaz aylarında daha yüksek faktörlü ve daha koruyucu ürünler günlük rutininize dâhil olup güneş koruyucunuz gün içinde sık sık yenilenmeli.

Acqua Perfection SPF 50 güneş koruyucu sprey, Yüksek anti UVB etkisi ve benzersiz UVA önleyici performansıyla güneşten gelen zararlı ışınlara karşı ekstra koruma kalkanı sağlıyor. İçeriğindeki Centella asiatica, panthenol (B5 Vitamini) ve aloe vera ile güneşin zararlı etkilerine karşı sizi korurken aynı zamanda hücre yeniliyor ve nem kaynağı sağlıyor. Centella asiatica, cildin yenilenmesini desteklerken, panthenol (B5 vitamini) cildi nemlendiriyor ve onarıyor. Aloe vera ise cildi sakinleştip rahatlatıyor.

Yaz aylarının vazgeçilmez anlarına eşlik etmesi ile öne çıkan Acqua Perfection SPF serisi suya dayanıklı formülü sayesinde uzun süre etkisini koruyor. Cilde ağırlık yapmayan, hafif bir formülü olan Acqua Perfection güneş serisi farklı cilt tipleri için uygun olup dermatolojik olarak test ediliyor. Ultra hafif, su bazlı ve renksiz dokusu sayesinde beyaz izler ve yağlı tabaka bırakmıyor. Parlamayı engellemeye yardımcı akışkan dokuya sahip Acqua Perfection SPF 50 güneş koruyucu sprey cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı korurken aynı zamanda doğal içeriklerle besliyor.

Acqua Perfection SPF 50 Güneş Koruma Spreyi: 749,90 TL*Tüm ürünler parabensiz, alkolsüz, vegan ve hayvan deneylerine karşı sertifikalara sahiptir