2016’nın Masal Düğünü: Pia Hakko & Kerim Yeşil

Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko ve Bettina Machler‘in kızı Pia Hakko, Delya-Selim Yeşil’in oğlu Kerim Yeşil ile geçtiğimiz Ağustos ayında dünya evine girdi. 31 Ağustos’ta Neve Şalom Sinagogu’nda yapılan törenle evliliğe ilk adımlarını atan çift, tören sonrası Four Seasons Bosphorus Hotel’de, cemiyet hayatından ünlü isimlerin katıldığı şık bir düğün daveti verdi.

Asıl akıllarda kalan ve uzun bir süre de konuşulacağa benzeyen ise yeni evli çiftin yakın arkadaşları ve aileleri ile birlikte hafta sonu Mikonos’ta yaptıkları düğün kutlamaları.

Pia Hakko’nun hem Sinegog nikahında ve Four Seasons davetinde, hem Scorpios’taki kumsal partisinde hem de afterparty’de giydiği gelinlik ve kıyafetlerin her birine bayıldık!

Mykonos’un en popüler plajlarından Scorpios Mykonos’ta bohem tarzda dekore edilen kumsal partisinin bizleri hayran bırakan tüm detayları arasında en akılda kalanları danteller ve makrome örgülerle bezeli Kızılderili çadırı ve muhteşem gün batımı manzarasıydı. Bu muhteşem düğüne ait büyüleyici fotoğraflara göz atın.

 

 

Piushki the most stunning bride ?? @piahakko #piakerim

A photo posted by Sukisansuki™ ? (@suelajane) on