17 Aydınlatma: Aydınlatmanın İnovatif Yüzü

Yeni nesil aydınlatma sistemi şarjlı masa lambaları, yaşam alanlarında modern izdüşümler yaratan 17 AYDINLATMA, patentli şarjlı masa lambası koleksiyonlarıyla, hem iç hem de dış mekanlara hitap eden onlarca modele sahip.

17 Aydınlatma: Aydınlatmanın İnovatif Yüzü

Hayal edin! Bir masa lambasına sahipsiniz; ister çalışma masanızda, ister yatak odanızda, ister yemek masanızda kullanıyorsunuz. İsterseniz çantanıza koyun istediğiniz yere götürün. Bir kere şarj ediyorsunuz ve 13-30 saat arasında çalışıyor. Işığı 3 kademede kısabiliyorsunuz. Kullanmadığınız zamanlarda şarjı (batarya) bitmiyor.

2006’dan bu yana bilişim ve elektrik sisteminde çalışan Yakops Bilişim San.ve Tic. Şirketinin markası olan 17 AYDINLATMAaydınlatma sektörünün aranan isimlerinden birisi. Türkiye’deki şarjlı aydınlatma sektöründe listede başı çeken marka, her bir ürünün tasarım patentine sahip.

Sun, Trey, Uranus, Huki, Charlie, Joe, Victory, Heidi ve Falcon, 17 AYDINLATMA’nın koleksiyonunda yer alan koleksiyon isimlerinin başında geliyor. Sun koleksiyonu, en çok tercih edilen ve kullanılan modeller arasında ilk sırada yer alıyor. Her bir model elde tasarlanıyor ve yaratılıyor.

Uzaktan kumandalı olarak üretilen şarjlı masa lambalarının her birinde dimmer özelliği ve kumandayla bu sistemi yönetme özelliği yer alıyor. Şarjı bittiğinde şarj edip ürünü uzun süreler boyunca kullanmaya devam edebiliyorsunuz. 3 yıl garanti sunan, paslanmaz çelik açma kapama tuşuna sahip olan tasarımların hepsinin patenti ve CE Technical Certificate sertifikası bulunuyor. Her bir şarjlı masa lambası elde üretiliyor, istendiği zaman ürünlerin renkleri farklı tonlarda çalışılabiliyor. Uluslararası sertifikalara sahip masa lambaları, geniş ağa sahip satış sonrası destek hizmetiyle de tercih sebebi oluyor. Hangi modeli seçerseniz seçin, hepsinin kullanımı oldukça kolay, pratik ve hafif.

17 Aydınlatma: Aydınlatmanın İnovatif Yüzü

17 AYDINLATMA, sadece şarjlı masa lambası konusunda uzmanlaşmış ve sadece bu ürünleri yaratıyor. Ürünün gövdesinden boyasına kadar, elektronik kartlarından yazılımına kadar hepsini kendi bünyesinde üretiyor. Dünyanın en kaliteli ve garantili bataryalarından birini kullanıyor. Üretimi kendi gerçekleştirdiği için ürünler üzerinde özelleştirme yapabiliyor.

Müşteri memnuniyeti, ürün kalitesi ve teknik servis gibi konularda uzman kadroya sahip olan 17 AYDINLATMA’nın ürünlerinin her birinde kısa devre ve yüksek voltaj koruması mevcut.

Ürünlerinin çoğunluğu kendi tasarımları ve Türk Patent Enstitüsü tarafından tasarım tescilleri yapılmış. CE ve MSDS gibi sertifikalarına ve test raporlarına sahip.  Tüm bu belgelere web sitesinden ulaşabilirsiniz. Dikkatli kullanıldığında ürünler 15-20 yıl ömre sahip. İç ve dış mekanlarda, teknelerde, yazlıklarda, restoranlarda ve otellerde sıkça tercih edilen şarjlı masa lambaları, ışık gücü ve uzun ömürlü oluşuyla kullanıcıların kalbini kazanıyor. Bu önemin farkında olan kullanıcılar 17 AYDINLATMA’yı tercih ediyor. Türkiye çapında bilinen restoranların çoğu, 17 AYDINLATMA tasarımlarını mekanlarına taşıyor.