Penhaligon’s Trade Routes Odunsu Kokularıyla, Gi̇zemli̇ Topraklarda Yolculuğa Çıkarıyor

İkonik İngiliz parfüm markası Penhaligon’s, Trade Routes koleksiyonunun odunsu kokularıyla gizemli topraklara yolculuğa çıkarıyor.

Penhaligon’s Trade Routes Ai̇lesi̇ni̇n Odunsu Kokuları, Gi̇zemli̇ Topraklara Yolculuğa Çıkarıyor

Constantinople

Avrupa ve Asya’yı buluşturan İstanbul’dan ilham alan Constantinople’ün üst notalarını oluşturan pembe biber ve lavantaya meyvemsi bir dokunuş katan sardunya eşlik ediyor. Damas gülünün eşsiz kokusu unisex parfüme zarafet ve derinlik katarken, vanilya ve aromatik pembe biber notaları şehvetli bir his yaratıyor.

Babylon

Babylon, Trade Routes koleksiyonun gizemli topraklara yapılan yolculuklarını simgeliyor. Eski Irak topraklarına atıfta bulunan Babylon’un kokusu mucizevi bir gizemi anımsatıyor. Babil’in ünlü asma bahçelerden ilham alan ve ilahi bir gücü temsil eden Babylon, vanilya, sedir ve safrandan notalarıyla büyülüyor. 

The Legacy of Petra

Ürdün’ün gizemli kenti Petra’dan esinlenen The Legacy of Petra, oryantal ve odunsu kokusuyla kehribar renginde bir gün batımını yansıtıyor. Gizemli, sıcak ve enerjik Petra şehrine yolculuğa çıkaran unisex kokunun başrolündeki mür, canlandırıcı rezene, bergamot ve yeşil çayla tamamlanıyor.