DEMI LOVATO BULUMİA İLE MÜCADELESİNİ GÖSTEREN FOTOĞRAF PAYLAŞTI

Demi Lovato bulumia hastalığıyla mücadele eden insanlara örnek olacak bir mesaj paylaştı: ‘atlatmak mümkün’..

‘Sorry Not Sorry’ şarkısının sahibi ünlü şarkıcı Demi Lovato hayranlarına ve milyonlara umut veren bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Yıllarca bulumia hastalığı ile mücadele ettiği bilinen şarkıcı bir hayranının hazırladığı, blumia sırasındaki fiziki durumunu ve sonrasındaki iyileşme halini gösteren öncesi ve sonrası fotoğrafını paylaşarak iyileşmenin mümkün olduğunun altını çizdi.

demi-bulimia

Daha önce madde ve alkol bağımlılığını itiraf eden ve durumunun vehametini gösteren detaylı açıklamalar yapan Lovato inkardansa kabullenmenin en doğrusu olduğunu göstererek o savaşı da kazandığını, bağımlılıkla mücadelesini hayranlarıyla paylaşmıştı.

Şarkıcı yeni belgeseli Simply Comlicated’de özel hayatı ve müzik hayatı ile ilgili bilinmeyenleri açıklarken bulumia ile mücadelesini de tüm açıklığıyla gözler önüne serdi. Hastalıkla başarılı mücadelesinin ardından altı yıl boyunca beraber olduğu Wilmer Valderrama ile ayrılmalarının hastalığı tetiklediğini belirten Lovato ayrılık sonrası tekrar bulumia ile olan mücadelesine geri dönmek zorunda kalmış.

demi-lovato-wilmer-valderrama